Automobilizam

  1. Ja bih mecku uzeo, nije prejaka taman da naucis malo zadnju vucu da vozis, a ne moze imatj Kosjeric bas toliko lose puteve da ne moze taj famozni zadnji pogon da se izbori

  2. мени је пут којим се пичи сваки дан одличан јебига

  3. Audi A6 ti ima prednju ili 4wd, ne zadnju

  4. или је осмица била јебему матер

  5. имао је задњу сто посто

  6. Hahah brt nema sanse, izguglaj ako ne verujes

  7. Nemoj biti lud, audi i vw su prednja vuca bmw mecka zadnja 100%

  8. презупчио сам сигурно јебему матер, не могу сад да се сетим шта није могло да извуче са задњим погоном...

  9. Nije loša vektra, a u tom rangu ti je i ford fokus karavan.
    Ali znaš kako kažu, opel postoji samo da ford ne bi bio najlošiji auto (ili obrnuto ali poenta je ista)

  10. Pa možda je imao i prednju, a držao letnje gume lolo. Znam gomilu ljudi da to radi. Dobra ti je ona vektra.

  11. Ako je na plin kao ova onda ne moze uzbrdo ni sa obe vuče :D šalim se, nisam vozio plin ali kontam da je kurčina naspram dizela. Prešao 278000 ali u kurcu, 98' godište prešlo je to i 350000

  12. 2.0 16v > 2.0 dti kad uzima polovnog, nema frke sa boš pumpom, a ima 35 ks više.

  13. Xaxaxa kako vas momak jebe.

    Ako ti se sviđa i nemaš muda da je kupiš ne sviđa ti se dovoljno xD

  14. I ne zajebavaj za snijega brate, ne živiš u Sibiru.
    Ja lance ne koristim i svuđe sam izlazio đe klirens omogućuje, dobre gume samo. A ti ako se strašiš možeš opterećivanjem i lancima da povećaš grip.

  15. Očigledno ružan xDD
    Ovako nedoder.

  16. Mehanički VW, tj pouzdan, nez koji motor gledaš, ali svi su xD
    Ružan jes, možda manje od nekih još grđih iz te klase.

  17. ма имам муда немам паре, да их имам купио бих ланчију зинат свима, овако треба да погодим да ваља свима породично

  18. To da valja svima nikad nećeš potrefiti, pa makar uzeo i Mercedes S klase.

    Маркo
    овако треба да погодим да ваља свима породично

    http://i.imgur.com/WUWuNQd.jpg

    pošli da ošacuju lančiju

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.