Automobilizam

  1. Zašto ljudi snimaju dosadne klipove đe neko pretiče na punu ili slikavaju dosadne slike pogrešnog parkiranja?
    Ne znaju da sa njima time samo da se slikaju xD

  2. Marko teraj se u picku materinu

  3. https://www.youtube.com/watch?v=uWptUrnZkw4

    evo ga onaj zajebant, al je napredovao sa kolima xd

  4. зајебавам се нећу купити ланчију јебите се

  5. Marko je averidž sebenda, ima iljadu evra al kola da mu imaju kozu, imitaciju drveta, podizace, šest hiljada kubika i da ne trose mnogo.

  6. да сам авериџ одма бих гледао голфа

  7. Daewoo
    Ko da imam Huwej tel

  8. хахахха какав даеву брате немој ми то

  9. Hhaha, jeste da zvuči ziljavo, ali gledam dosta ovih taksista-ilegalaca ih voza uz multiple.

    http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8920390/volkswagen-bora-20

    eo za marka averedža taman, pošto mu je golf tesan.

  10. Boro Boro kena todo ne mi pas
    Díge dige todo pe ni siname

  11. dosta ovih taksista-ilegalaca ih voza

    Haha, pa voza, ako ih nahvataju, samo izlete iz kola, i pobegnu u kuruze, nije im neka steta da ostave kola.

  12. Vozis daevua i jedva cekas da te neko opali na semaforu kazes mu sto evra on odma plati jebo policiju ni svestan nije da za sto evra kupis 7 branika i 4 leva fara

  13. Taksisti-pametni su

  14. Ja sam vozio rumune ilegalce što su prodavali tepihe.

    Tad pojma nisam imao da vozim. Došao na naplatnu rapmu nais i krenuo gde nema nikog a gore bilo crveno. Došo pandur da me opominje a ilegalci pocrkali od straha. Posle sam izleteo u ulicu gde nisam imao prednost i jedan rumun hteo da umre vatao se za srce. Xd

  15. ево каже ћале да му неки што ради у холандији нуди 407 2005. годиште

  16. Svakako ako bude krs mozes da napusavas caleta boli te kurac

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.