Automobilizam

  1. Automatik mama i tata

    407 2.0hdi ti je do sada najbolji predlog od svih ako imas love

  2. доћи ће тај холандез у недељу овамо па ћемо видет, искрено 407 бих волео да возим иако је пежо, само ако оће да да те паре

  3. ако плати кола 3,5-4к евра а ја оседео тражећи ауто до 2к евра повредићу га

  4. Bolje ga poljubi i reci hvala tata govno jedno studentsko nezahvalno

  5. а и то што кажеш, данас сам возио пежоа па сам помислио јбт како би било до јаја да купи даевуа

  6. скочимише хоћеш да ти продам пежоа за 59 марака, знаш какав волан има, оно је боље од теретане откако је црко серво

  7. одрадиш два испаркиравања дневно и добар си

  8. 405 je dobar, kupio bih.

    Valja li ičemu ili je baš govno?

  9. хахахха не знам да ли постоји ишта на њему да ради како треба

  10. Daću ti ja 30e samo mu kupi ratkapne i 2, 3 mirisa okači za retrovizor. Ok?

  11. Za peškire na siceve ću se sam snać.

  12. сетио сам се, раде му 3 мигавца (предњи десни сам сјебао летос, загледао се у неку пичку и нисам видео да је такси испред стао, кочнице никакве па сам му мало сломио браник) и оно говно за намештање ретровизора, можда би и грејачи седишта радили да су повезани, не знам

  13. е фелГе су му готивне гтд

  14. Kakva je glava motora?

    40€ i 5 komplet lepinja.

  15. највише пиздим због врата од којих се само возачева отварају споља (али не и изнутра), она иза возача се не отварају уопште јер је немогуће наћи јебену браву која не пукне после два месеца

  16. Маркo
    скочимише хоћеш да ти продам пежоа за 59 марака, знаш какав волан има, оно је боље од теретане откако је црко серво

    59 km - 30 evra, a ti mu nudiš 40e i 5 komplet lepinja (fazon još 30-40 evra).

  17. не знам за мотор, знам да је ово трећи по реду у њему, прво је био ми16 (тај је најбољи) али не знам што је ћале убацио дизелаша 1.9 са турбином и он је био добар у пичку материну искрен, онда се тај мотор сјебао и убачен дизел 1.6 али пошто је то ненормално глупо пројектовано и згужено није могла да се углави турбина никако тако да је сад слаб ненормално, боље мазга да вуче кола него онакав мотор

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.