Automobilizam

  1. Vi kojeg se auta dohvatite, najeb'o je....

  2. зато сам и одустао од ланчије

  3. Uzmi ti onu mečku w124 300D što sam ti kačio oglas onda. Ako to ujebete, onda kupite magare ili tako nešto.

  4. za 80 evra imam lima bar 150 evra.

  5. Nemoj to, ubaciće joj 1.6D iz opel suze.

  6. хахахха комшија је имао једно време 3 те хонде, од две је узео по пола и варио да споји а трећа је била у возном стању, њу је продао а она што је састављана сада трули у некој башчи

  7. а ја сам на пежоу само сјебао тај фар и мигавац кад сам се загледао у пичку, једини удес за 7 година колико возим и купио сам фар а мигавац нисам нашао

    ово двоје би возили и на три точка да може

  8. Ove Honde akord drze cenu ko da su od zlata, prelep automobil moram priznati

  9. Gtd jel si ti kacio slike svog golfa ovde ili nas samo lozis a sve vreme vozis fiat seicento

  10. T I T A N I J U M
    I
    T
    A
    N
    I
    J
    U
    M

  11. Ada kako nijesam dvojke i trojku.
    Jedino peticu nijesan a nju cu spec za tebe poslije nove izborne pobjede.

  12. обучавао сам вожњу на петици 2.0 тди, добро ауто

    четворку не бих волео да поседујем

  13. Znam da si imao na avataru onog crnog golfa al BD table. De postavi opet ako te ne mrzi, a peticu cu sacekati iako se zna da se pitanje pobede gospodara sve Crne Gore ne dovodi u pitanje

  14. Ja sam polagao na automobilu marke golf III i nisam bio zadovoljan istim

  15. што ће ти четвора врата

  16. Fabrička greška. Prodata je ona.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.