Automobilizam

  1. исто као за ланчу џД

  2. Ima i koji ga imaju ili su ga imali, samo što ih užasno neodržavaju. Rade mali servis na 30k km, sipaju kojekakvo gorivo i sl. Komšija ga ima, doduše onaj 1.6 hdi, dosta je osetljiv motor, a on ga baš drka.

  3. Šta, na lož ga vozi.

  4. Inače prelijepo auto, od francuza bih možda jedino i njega vozio i pored francuske klasične vožnje koja vuče udobnost, zato baš što je prelijep.

  5. Naravno nekaravan xD

  6. d2 mu sipa, al onaj d2 što je za poljoprivredne mašine, pošto dobijaju subvencionisano to ja mislim upola cene redovne.

  7. зар има још увек д2 да се купи?

  8. а тај што се добија за пољопривреду мора да се процеди јер је пун неког труња, то је ћале сипао у пежоа па се запушио неки курац

  9. Hahahaha, al baš u trenutku i meni je palo na pamet da dobije subvencije da goni traktor.

  10. Ima taj poljoprivredni na nisovim pumpama. Ali je očajan čak i za traktore, znam da mi se ujak žalio.

  11. трактори подносе то говно некако, у кола никако не сипати без најлон чарапе џД

  12. To ti je lož ulje.
    U Bosnu od skoro ne smiju na masu pumpi da ga sipaju u auto ili u bidon.

  13. Moj komšo kupio novog džon dira stavio hipoteku na kuću, sipao taj regresirani dizel a traktor ima mašinu malo moderniju....

  14. Je li istina ovo da vam dupliraju kazne za pojas i svjetla xaxa

  15. E to, zato ujak proda bonove pošto ih dosta dobije jer ima 400 hektara zemlje, pa kupi evrodizel (nešto tog regresiranog ostavi za kombajn), a isto je pukao gomilu para na doduše polovne, traktore koji su neko 2009-2010-o godište.

    4 ovakva je uzeo.

    http://www.picautos.com/images/massey-ferguson-5465-08.jpg

    Edit: jeste gtd

  16. ја се некад махинално вежем и кад треба да померим кола 2,37 метара, чак и светла упалим, а некад се деси да возим ноћу искључених светала кад има уличне расвете, болид

  17. Bačje kad ćeš da častiš za Lančiju brt?

  18. Nikad se mahinalno ne vežem, Crnogorci ne ljube lance jbg.

  19. купићу је од својих пара кад будем имао ево почео сам да одвајам имам засад 70 динара

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.