Automobilizam

  1. Ostara si

    Stiže me karijera

  2. Xaxaxaxaxa spavao u auto na kampovanje.

    Doduše i ja bih rađe nego pod šatorsko krilo, ali obično spavam u najbližu kafanu ili betonjerku u takvim prilikama.

  3. ма не могу под шатором, смрзнем се ко пичка, и тврдо је а у колима боље него у кревету и топло

  4. Ni ja brate, jebo to, ne no trebamo u zemunicu.

  5. возио сам скоро 206 са сјебаним вешањем позади, свака рупа на путу ме набоде у кичмени стуб, прешао неких 120 км тај дан и био зрео за космодиск

  6. Vozim dvojku na 16-ice, pričaj mi o tome pls.

  7. E sad se setih kad si napisao zemunice,spavao sam u onim bungalovima na tari navikao sam reumu,bolje da sam spavao napolje u nekoj prokolici

  8. Meni je onaj opel kombo bio jebeno neudoban, znam da smo išli u vranje jednom za neke kopir aparate, ubijala me leđa posle. Em pretvrda sedišta, em što su onom konkretno amortizeri otišli u 3 pm.

  9. да на 206 су и седишта тврда ко курац

  10. ужасно искуство свега ми

  11. Na Šćepan Polje? Naše ili bosanske?
    Takvi su ti bungalovi jbg, ali se očekuje da si pijan i da ćeš jebati.

  12. Ma kakve bosanske, bio u pivi naravno si lud

  13. A jbg brate, splavarenje je poenta.
    Jesi bio do Foče, napravili su traku sa kršem da bježiš u nju ako si primijetio. I naravno da je najčešće taj krš na tvoju stranu kad ideš za Bosnu xD

  14. 206 <3 Valjevo - Beograd (povratna) za fazon 1300 dinara xue xue.
    Jeftinije nego peške jebeno. (cimerov, jes jeftino al đe ćeš 206, jedva stanem, tj. stanem jer se vozim napred)

    Al zato 307 +/- broj je dobro avto. 306 hdi, duša.

  15. I top ti je vazda u Pivu, ne može ti nikad biti dosadno u kafanu.

  16. Isli smo autobusom, bilo neko veliko drustvo, veruj ne secam se znam samo da sam drzao kesu vazda u krilu i cekao da poljubim vreli bg asfalt

  17. Ljudi kojima staješ da povraćaju - najjača sorta ljudi sig, a samim stajanjem uspostavljaš dominantan položaj.
    Ponekad mi dođe da izvadim jelkicu, koja se kreće kao klatno kroz krivine uz Drinu, iz kesice i time pogoršam položaj podređenoga lica.

  18. Nemoj neko da vas laze 407 je auto sa jednom od najlepsih linija(lepsi je cak i od mnogo skupljih automobila), motor malo trosi hdi jebe keve, delovi jeftini, sasvim solidno veliki auto, udoban i vrlo pouzdan. Ko kaze da se cesto kvari treba mu dati kamaza da vozi ili neku gradjevinsku masinu

  19. Ma ta priča da je nepouzdano potiče od ljudi koji ga nikad nisu imali.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.