Automobilizam

  1. Nemam svoj auto.

    Imam megana koga sam kupio za male pare sa namerom da zaradim. Eno ga truli ispred zgrade pola godine, istekla mu i registracija. A realno mu treba samo dubinsko i da se presvuce volan i dobar je, al sve to ostavljam za sutra.

    Imače vozim službeni privatno jbg, jeftinije gorivo i održavanje. Xd

  2. Sluzbeno otac i majka

  3. Ako neko hoće da ga kupi nek se javi. Dobar je to auto.

  4. Kakva je to firma što daje službena kola da se voze privatno lolo

    Ja i u srbiji i u švedskoj gde god da sam radio, moraš da zadužiš kola, napišeš stanje na km satu i koliko ima goriva, kad se vratiš opet pišeš stanje km i gorivo, koliko si prešao km, potrošio goriva i sve mora da se poklapa sa radnim nalozima na koje si lokacije išao.

  5. Kakva je to firma što ti ne daje službeno auto 24/7?

  6. I od koje ne kradeš gorivo.

  7. E nemojte tako tilmo se onako bas razume u automobilizam

  8. Pa većina firmi daje da se vozi privatno. Eventualno neke naplaćuju vožnju van radnog vremena, al nešto tipa 4-5 din kilometar.

  9. GTD
    Kakva je to firma što ti ne daje službeno auto 24/7?

    Privatna.

  10. Zar u privatnoj firmi nijesu sva auta tvoja?

  11. Gtd to je za ove nubine koje lome kicmu za tudji dzep xd

  12. A, da, sirotinja!
    Još mi reci da vas prate na GPS i imate bubice sakrivene u auto.

  13. Brate, moji šefovi idu na more službenim kolima..i službenim gorivom. lolo

    A i kolege iz drugih firmi imaju tu opciju.

    Realno za to baš ne zatežu, voziš kao da je tvoje privatno.

  14. Sta uradi od mercedesa jebem ti mater uzmite mu dozvolu pls

  15. Još mi reci da vas prate na GPS i imate bubice sakrivene u auto.

    Bilo je tahografa u kombijima.

  16. Ček Miki, ovi što voze kombije i te zajebancije moraju da vrate vozilo u firmu svaki dan. Ko radi komercijalu tj prodaju vozi auto kući.

    Edit: al i jedni i drugi imamo gps u kolima jbg. :)

  17. Imamo i mi gps xd.

    Brate servis i prodavnica elektronske opreme. Vraćaš vozilo čim završiš sa poslom, tačnije ono, možeš da uzmeš i nekoliko radnih naloga, ako je usput gde treba neka roba da se zaprimi ili dostavi (bilo novo, bilo popravka), ali do nekih 18h se sva kola vraćaju u dvorište firme. Fazon niko nikad nije ni bio poslat na neke duže puteve, napraviš do 500 km dnevno, ali sve u nekom reonu od 150-200 km od sedišta firme.

  18. Dok sam radio u autodijelovima vozio kedija kad ja hoću, u radno vrijeme imam naloge koje pišem i to gorivo plaća firma, ostalo gorivo plaćam ja, ako imam za gorivo vozim ako nemam jebiga. A neki dan sam i službenim od ministarstva išao i preko granice, bez naloga i ikog kurca, možeš kako hoćeš

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.