Automobilizam

  1. Da, ali u servisu kopir aparata su vlasnik, šef servisa i direktor prodaje vozili ta kola kad god im zatreba bilo privatno bilo službeno, a serviseri i prodavci samo na nalog.

    U švedskoj niko, fazon i gazda je svojim kolima dolazio, nije uzeo u privatne svrhe nikad za tih godinu dana službena kola. Pogotovo što je na nas 8 bilo 4 auta (2 saaba 9-5, 1 berlingo i 1 citroen bokser). I bili smo podeljeni po 2 u ekipi.

  2. Pa u Švedskoj, jbt, to je drugi univerzum.

  3. Skuzeru i Tilmu službena na papire troše 30l.

  4. Ja bih moga uzeti kad god oću, ali opet me mrzi... eto nez...

    Svoje stalno.

  5. Sasvim solidan primerak beemvea ali smem da se kladim da pod haubom furi na sve strane xd

  6. Ne znam, meni je prejadno kad vidim likove koji mangupiraju Kalibrom.

    Al uvek isti fazon, nešto kao bilduje, isterovirane ruke, kratka kosa, trenerice sa ogromnim adidas znakom preko grudi i spika "brate brate brate brate".

  7. Mora neko da ode da proveri motor onda xd.

    A meni idu na kurac uopšte oni koji se mangupiraju bilo kojim auto, bilo kalibrom od 700 evra, bilo da uzmu na lizing kiju sid pa se kurče, bilo da su se preko partije uvalili negde pa se kurče iz novog bmw-a. A ubedljivo najgore kurčenje imaju oni ilegalni linijski taksisti što voze za bg i po okolini pančeva. Jbt, likovi u multiplama, dajvu leganzama u 4 boje i po kojoj opel zafiri krenu da se kurče i po putu i ovako, a 90% njih izgleda po ovom tilmovom opisu.

  8. Kako serete xaxaxa

  9. Što brate? Šta nije istina.

    Osim dela gde se neko kurči novom mečkom ili bemveom. Ako već vozi neki auto od 100k evra, može i da se prokurči nalo. Xd

  10. I to što vi vozite ka po jajima ne znači da se kurče oni koji vas pretiču.
    Možda spadam u ovu grupu ali tetovaže su male i sa strane je dvojka, gore makaze jbg.

  11. Nije samo vožnja kurčenje. Guraju tu kalibru ako mogu do ulaza u kafić. Piči ceca na zvučnicima koji probijaju, na fejsu naslovna slika Kalibra, plus album posvećen njoj. Turiranja na semaforu a posle idu kod bake za 500din da sipaju gorivo.

  12. Guraju tu kalibru ako mogu do ulaza u kafić.

    Ovo i ja radim samo bez Kalibre.

  13. http://m4.netinfo.bg/media/images/19505/19505866/r-800-600-fiat-multipla-1-9jtd.jpg

    ali zamisli da je boja matirala, već se poluoljuštila, branik udaran više puta, razbijen far, napukla šoferka, auspuh korodirao, tutnji na sve strane, prolaze na crveno itd.

    http://www.njuz.net/wp-content/uploads/2011/03/dziberi.jpg

    i ovakva ekipa svuda

    edit:

    to što vi vozite ka po jajima ne znači da se kurče oni koji vas pretiču.

    Ma ne to, kažem ti, prolaze na crveno, pretiču druge preko pune linije, na mostu tako da ja iz suprotnog smera moram da ukočim. Jbt, vozim, uživam i odjednom ispred mene u mojoj traci - žiljava multipla u žurbi.

  14. Tj. nikad ne blokiram ulaz kafane, ali ostavim auto van parkinga i nekad upalim sva 4, nije problem neki.
    Više mi idu na kurac vozači kojima oni problem predstavljaju, jer bi oni tražili parking na 500m dok čvrsto objema rukama drže volan i mile prvom pod kvačilo.

    EDIT:
    Objema rukama za gornji dio volana

  15. Ja se slazem sa gtd-om

  16. Surova benka ali mnogo para za auto od 25 god

  17. Pa mnogo je para jer neki bilmez misli da nekoga boli kurac koliko je para ulozio u spojler i sto je najgore misli da te pare moze da dobije nazad

  18. pretiču druge preko pune linije

    Kako im pada na pamet :O

    Moraš da kočiš? :(
    A kočiš li ako ker ulicu prelazi, i tada si ljud na šintersku službu?

    Spadamo li mi sa velikim ARMANI na majicu među ove što nose trenerke, kojih najviše ima?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.