Prijava

Inače, na c klasi (w204), 2009. godište mali servis je 580 maraka, vodena pumpa 1200 maraka xD

Gtd verovatno ima neke razlike voziti alfu u Zemunu i NK, od 10ljudi iz okoline koji je voze samo se jedan zalio i to na 147 koja je btw meni odvratna, ja ne sporim da si ti veliki poznavalac automobilizma ali takva su moja iskustva, svako dobro i da pobijedi Milo

Nema razlike, krs je od Vardara do Triglava poz

I nemoj ođe Skuz Alfu koja je lijepa, kada znamo da oćeš da kupiš nešto što bih još manje posjedovao, a nije ni lijepo... Kiu
Bolje kupi Mazdu 3, da uđeš među tri vukajlijaške trojke, mada nijesmo sig da će tvojka trojka biti najbolja xD

Ja bi u njeg plin turio

lolo, rekles drajver u multipli xd, kako to zvuči jbt

Znaš Miki kako sam odrao Đulijetu danas, to je nehumano bilo.

Hahaha ako ako. A ni one nisu nešto startne. Koliko se sećam sa placa jedne, bila je ja msm 1.6 dizelaš, jako je čudan gas bio, kao da nije reagovao na početku (a dal je neki potenciometarski bio). 159 ima mnogo bolje to odrađeno.

оћеш бити тако напржен и кад убијеш некога колима због мајмунисања гтд?

2.0 ova mislim 160KS, nijesam siguran. Komšija jedan doveza, pa ja namjerno jer je Alfa xD
Realno ide Golf bolje, nije ni ona loša što se snage tiče, mora da je nešto teža.

Ma$a - glas zrelosti.

Sem što su ružni đe neće valjati

у турској ни пашче не ваља

Sad sam otkino jednog sa bmw peticom na obilaznici dobro se drzao momak al cim se pojavilo malo saobracaja prestao sam da ga vidim u retroviziru xd