Prijava

Ja ne znam ulice po nisu cu znam po skandinaviji lolo.

Kucaj Hamar Norway i pogledaj par bilo kojih raskrsnica. 80% su takve, bez semafora i ikakvog znaka.

Ne znam, evo vidim da imaju 954 kružna toka u 4 km ulice, kao i u ostatku skandinavije. I dve ulice sa ukrštanjem puta istih prioriteta. I jedna ovako obeležena:

http://i.imgur.com/UGXMb9h.png

Ajde ne seri, naći ću te u tom kotežu što smrdiš i sere kako u norveškoj ne valja eto ovde valja
iz ulice svoje nisi izašao ajde umukni jebote

Jbt uvek ima ovih neotesanih bosančuga što upadaju u razgovor.

Nevaspitan si.

Inače tilmo, ako te skočko nađe... zlatiborac će morati da raspiše konkurs za terenskog komercijalistu xd

sta kupiti jebo sebe

Passata brate. Pravog pasata, ne grdju ali zato tezu verziju navedenog auta ka sto imas obicaj da cinis.

Uzmi audi a4 b5, 2.4 benzinjara, leti jbt.

A jes benzinca.
-Makaronac, oli me bacit do grada.
-Xaxaxa ako mi vjeruejs nijesam auto ni palio i zdravije je pjeske...

Hahahahah, nek uzme dizelaša onda. Ja sam ovaj 2.4 provozao, još auto 20 godina ima uzeo drugar za sprdnju, sitne pare je koštao. Ali ide u pm. Mnogo dobar motor.

Svima je to argument, i ok jeste jeftinije voziti dizela nego benzinca ali nekako kad cujem to pomislim prvo ok ovaj gleda da ustedi na gorivu, gleda svaku paru al sig i kad dodje vreme za servis odlaze i odlaze, zao mu dati pare, pa kad strada nesto onda trci da ga kaci na internet, zato su izunistavani dizeli daleko brojniji na netu od benzinaca..zato su VW ovde toliko cenjeni jer, izmedju ostalog, vrv mogu duze da trpe lose odrzavanje.

Brate pusti tu pricu, pripremaj se Deja da gledas.

Brt ranije su benzinci bili startniji, brzi i jaci sada(vec x godina) sa pojavom turbo motora nema neke prevelike razlike. E sad sa dizelom imas i to i izdrzljivost. Zato dizel. I automatik.

Ja vise benzinca volim i imacu ih sig jos dosta, ali auto za svaki dan je logicno dizel da je, jer potrosnja je vazna masu i ima stvarno dobrih dizela koji ne zaostaju za benzincem.

Dobro to je ko zvezda il partizan jbg ali poenta mog posta je da dizel ne zaostaje za benzinom po perfomansama