Prijava

A zavisi za koje pare i od starosti. Npr. ovaj je uzeo tog audija za tipa 800 evra, dobro održavanog, jeste da je 300 000 prešao, ali se ne oseti. Dobar je motor sam po sebi. Dizelaša bi našao za 2-3 puta više para, od nepoznatog lika, i vrlo verovatno sa većom kilometražom.

Kažem, kod polovnog auta, prioritet je da bude dizel, ali uvek gledam da je u što boljem stanju za tu kintu koju ja mogu da dam. Tako da nikad ne bežim ni od benzinca.

Kada bih birao novo, 1/1 bih uzeo dizela, a ovako za 15-20 godina stara kola.... gledam šta će me manje ujebati.

Ps tacno je, BMW novi dizelas quad turbo izbaca jbt. Raniji su bili sa registarskim prednabijanjem, bez laga itd...

Sta Dejo, nisam skapirao? Naravno, ako prelazis mnogo svaki dan/godisnje dizel je daleko bolji izbor, ali cinjenica je da dizele uzimaju ljudi koji zele da ustede ne samo na gorivu, zato su u takvom stanju na placevima.

Ps ja apsolutno nisam mislio na preformanse, ovi moderni dizeli plode u svim aspektima

Da, ali ce ti se kod tako male razlike brzo vratiti ista.

Dejo Zlaticanin.

Brate, na plac ne bih uzeo nikad, posebno ne na Cetinje xaxa.

Svaki izbor ima svoje dobre i lose strane, da su samo benzinci dobri uvek i u svakoj prilici ljudi bi samo njih vozili i obrnuto.

Ni ja naravno..Bio sam na Cetinje na tom placu, teca uzeo neko sranje od audija ima jedno 7,8god

I benzinaca sam imao, ali ne one male stedljive, samo potrosnja ako ti je vazna nijesu zato...
Na placeve krsevi jbg, ali vecinom su ti sto pricamo o njima sirotinjska auta tako da se nama jebe xDD

Nekaravan prije svega.

Pasat karavan ako mu ne povučeš ručnu ima naviku da se sam odveze do kvantaša. Xd

Sam sebi lajkovao sig.

Xaxaxa Tilmo istina je.

gtd je najveca govnurda ikada...

Gavrentije, jesi ti Lončar sa ove slike?

Ko je jahao svešteno lice Gavrentije, ja sam.

Al je napolju hladno, al pali na prvu, fauve golf dvica je to jarane: em dizelaš, em mu loš akumulator, još napolju -34 stepena plus grijači ne rade ali zato ima slabu kompresiju...

https://drivetribe.com/p/WXWUqT72TJ6-ityyxzIw0w/T9BQrZVVSPCdYgfSv4AifA

http://i.imgur.com/r36c0VZ.jpg

kako kinezi skrpe ova kola, izgleda kao pasat b2 sa maskom od bore ili pasata b4, čak liči i na b5.5 pomalo...

Mondeo Mk3 1.8 i 2.0 benzinci, valjaju li ičemu? I šta su konkretne mane motora? Znam da umeju sa limarijom da imaju problema, ali šta su otali problemi.