Prijava

I? Oces reci da toga samo u Pancevo ima?

Jok, ima svuda verovatno. Mada me istina u bg nikad nisu zaustavljali.

Kaznjavanjem telefoniranja se postize kontraefekat, jer ljudi zaziru od stavljanja telefona na uvo i kucaju poruke sto je jos gore.

Pa ja to rekoh neki dan kad smo o onome na pesackom pricali. I to nisam lupio ima ozbiljna studija o tome samo sto ne smeju da je otkriju

Jer je zabrana telefoniranja zamisljena tako da ce ljudi da kupe blutut slusalice ili da kace telefon na auto blututom...

Ček, razmišljam sad nešto, jel kažnjivo da tipa držiš samo u jednom uvetu slušalicu za mobilni? Realno javljam se i prekidam vezu jednim klikom na onaj taster, ne ometa me nimalo to dok vozim.

Jel su kažnjivi i oni telefoni što ima u starijim kolima tipa u mečki genšeru i sl? * njihovo korišćenje jel kažnjivo xd.

Kakvi su ovi peugeot 206+
vidim ima ih 2012 godiste, malo presli a kostaju po 4k eura

Ne, samo je kaznjivo da drzis jednu u dva uva xD

Ček, razmišljam sad nešto, jel kažnjivo da tipa držiš samo u jednom uvetu slušalicu za mobilni? Realno javljam se i prekidam vezu jednim klikom na onaj taster, ne ometa me nimalo to dok vozim.

Naravno da nije jbt. Sve sto ti omogucava da ti ruke budu slobodne sto i inace znaci HENDSFRI

Sad kontam na sto si mislio, nijesam znao da se i na to moze telefonirati tj. mikrofon da ima :D

Makaronac zadnji trap najveca mana, lezajevi se raspadnu i nagrde osovinu onu na koju se vrte. To ti je ako mu tockovi ukoso stoje, skripi itd, remontuje se onda.
Sto god radio samo nemoj sedan.

Da, torzija njih zeza, 150-200 evra je remont valjda. Koliko sam video po forumima i po onoj grupi na fb, najviše se žale na elektroniku. Ostalo deluje solidno.

Gtd, a karavan je kao bolji xd.

Pancevci jebeni. Kad vidis PA ili RU samo gledas da se sklonis

Drug skoro sa ženom i djecom se vraćao iz Bg i išao tipa 130
Presretač mu se zalepio za dupe i krenuo da blica on se pomeri u srednju oni za njim i opet blicaju on opet u brzu pogodilo se da obižđe nekog oni opet za njim zabiju mu se i blicaju on se opet vrati u srednju oni za njim i opet blicanje axaxaxax i seti se spusti na 80 i oni ga obiđu i prođu. Čekali ga da zgazi jbg

Torzija za Pežoe i ostale francuze od 2002 do 2009 je 12 000 dinara delovi. Lageri i to. Ostalo su ruke majstora pa koliko te rebnu

uf al je dobar polo od napred nazad i nije nesto