Prijava

ko je izvadio međunarodnu dozvolu da bi mogao da vozi kola u Bejrutu ja sam

ne mogu se zakleti da je ovo dobra ideja, ali nisam imao izbora

Nije ti trebala za bejrut brt xd

Радјард Куплунг

Pa, u suštini ne treba, ali hteo sam da ispoštujem

Kad ni po Evropi više Srbima ne traže međunarodnu, šta reći za bliski istong

U Albaniju traze. Ne zato sto treba, nego slabo ko i vadi to i uzmu euro ili dva po autu, boli ih kurac jbg.

Kakva je ona G klasa na kvadrat uzivo sve su igracke pri njoj.

Kad kazem mercedes mislim w202 a ako kazem bmw mislim na e36 xd

Od jutros od 10h do 20,30h gasili služ Danilovgrad i u Podgoricu vratili se u 8,30 stavili cisternu na punjenje zovu opet Mole da idem za bioče bratonožice.Vozi brže kući nabili se presvuka i uzeo sendvič idem od vatrogasne prema gintašu ispod nadvožnjaka skrećem na žuto grabim nikog ni lijevo a uključujem se na semafor desno zamnom ide motorom odgovorni policajac objašnjavam mu da sam željezničke ifrastrukture vatrogasac da sam sad sa požara i zovume da se odma vračem i žurimNe interesujega ga parkiraj se desno opet mu kažem druže ja sam vatrogasac žurim, piše gad prijavu traži vozačku nemam ostala mi je kod vas vrati mi Licnu i saobracajnu jesam sloboda jesi napisa mi ljiga ljucka kroz crveno

Reka sam davno - gowna

A što ste počeli da izmišljate taj jezik jeboteleb ni sami se međusobno ne razumete.

Mozda je pisao dok je vozio, sta.

Baš sam prošao u nedelju pored Splita kada je počinjalo da gori.
A kraj Ljubinja vatra je bila pored kolovoza, ideš sredinom ceste i osjetiš vrelinu u autu, haos.
Inače volvo mi uzima 5.5/100km (mjereno po rezervoarima, na bordu pokazuje 5.1 prosjek).
Kada bi milio penzionerski i ugasio klimu spustio bih na 4 garant.
Problem je što mu je baš mali rezervoar za moje standarde (55 litara, kada bi bilo 80 bilo bi taman).
S obzirom da sam navikao na mercedese ovo mi je sada nerealno niska potrošnja.

Važi li bosanska dozvola u Srbiji, da tjeraš auto sa SRB tablama?

A kraj Ljubinja vatra je bila pored kolovoza, ideš sredinom ceste i osjetiš vrelinu u autu, haos.

Tako bijase na Bogetice ima jedno 10 godina, svaki dan izmedju dvije vatre :D
A gorelo je ovih dana i na Marezu, ugasili su a ima i alternativni pravac. Sve uz put sto je stajalo istopilo se.

Mercedes dobrovoljna servisna akcija 3 miliona dizela, smanjenje zagadjenja i ta prica.
Inace u Njemacku TDI ne smiju imati stari onaj softver ako oce tehnicki da prodju. Odje isto mozes u ovlasceni da se javis da ti urade update besplatan ako oces to iz nekog razloga tipa spasavanje prasuma, zena nacerala itd.

Džaba to, šume gore u inat trudu eko-nacista xD