Prijava

lol, nije montoja propo, nego je ovo pravi montoja, al jeste ga pojelo vreme

Kad me ovako pitaš, ne znam jesi li ozbiljan. Al kad su rešili da revitalizuju brend Bugati i naprave Vejrona, doveli su u Bugati nemačke inženjere, i to dobrim delom iz VW-a. Pa Vejrona pogone dva spojena folcvagenova motora. Sad sam kucao BUGATTI ENGINEERS i izašlo mi da je neki Švaba iz VW-a zamenio drugog Švabu iz VW-a na mestu head of developmenta, a Tobias Schuelmann iz VW-a je doveden kao glavni exterior design engineer

Ozbiljan sam ostr

Aha, eto ja nisam imao pojma o tome, jedino sam znao da su iz francuske, i da ih vw poseduje u nekoj meri, da l' većinski ili ne ne znam ni to.

Uglavnom, 40 sekundi za ubrzanje do 400+ km/h i nazad do nule, haha boktejebo

Znam onomad kad su ovi iz topgira vozili vejrona po istoj ovoj stazi kaže džejms mej dok vozi 400km/h da ne sme duže od dvadesetak minuta da ga vozi jer će da sagori ili nešto slično, ali to nije problem jer goriva ima za 10 minuta takve vožnje xd

Pun rezervar na 440 km na sat

Pretekao sam juče jednu teslu na autoputu. Garant mu je domet na 120 kmh 6 kilometara pa je išao 70 fazon.

Xaxaxa sig govori NEMAMO MI PUTEVA ZA BRZINE, JA GA GAZIM U NJEMACKU ZATO.

Pa nije smešno jebate
Ovog što kaže neka ga treba zaklati

Космајац

Pa nije smešno jebate
Ovog što kaže neka ga treba zaklati

+1111

Jebem li mu seme kako mi je digao pritisak slepac tupavi, smešno magarčini što je čovek zaspao možda i što može pičvajz da napravi, daj brt da snimamo i da se smejemo

Pa i da je pijan ne možeš ga pustiti da pogine jbg

To je to braco, zene zapalile kako sig pijanima treba da se uzimaju dozvole itd.
A ovaj momak sto snima gori 100 puta jebem mu nebo ludo, veli neka ga nek vozi, imace vise pregleda na podgoricki, a kako jeca debilcina ka da vidi ne znam sta.

Ni da mu svirne jbg mozda ga probudi. A mozda ga i iskompleksira da stane pa ako vidis da je dupe-glava nasilno mu zabranis da vozi. A mozda coveku lose zbog bolesti neke previja se u bolovima hoce da se odveze do zdravstvene ustanove. Neeee pijana budala sig aj da ga snikamo bice pregleda

Auto je ukraden i lik objavljuje po internetima al krije tablicu haha pa jebote
https://imgur.com/9WVfDhO.jpg

Opravdavam ako su slike s oglasa!!!