Prijava

Pre mesec dana drug od druga u Lazarevcu u salonu uzeo glanc nov A6 za 43 k

A6 model na zalasku i nasljednik se sprema pa je povoljniji sad jbg.

Sale, javi šta je bio kvar. Da znamo sta da gledamo kad su ti simptomi.

Tek sad videh sta mi je bohor odg. Brate, spem tema a ti trazis ban u 2017 jbt. Al dobro, ako ti je to gušt.

To je pravilo sajta nema šta ko da traži

Pa šta si onda kukao da me banuju 3 dana koj kurac. Što si to ponijao uopšte.

Brate, na kraju će vukajlija biti uništeno kraljevstvo, a u opustošenom prostranstvu će stajati oronuli zamak sa jednom sobom napola sačuvanom. U toj sobi na dva trona sedeće kraljica i kralj. Kraljica iskusna, on nizak al sa velikom gusanom tripl krunom.

Sedeće gordo, gledajući se ponosno u tišini...Idilu povremeno naruši gugutanje njihovog zvonara, da oglasi pad nekada velike imperije.

Shomy23
ahahhahh

.

I ovo suptilno vređanje je 7 dana
Skoro si izašao iz bana a tako se sad ponašaš

https://www.autoscout24.nl/aanbod/peugeot-407-2-0-16v-xs-leer-airco-cruisctrl-nap-benzine-grijs-c980ec04-7298-406e-b4b8-85693d815ce2?cldtidx=11

Zanimaju me vaša mišljenja i iskustva o 407-ici benzincu. Valjaju li kurcu, valja li elektrika i elektronika itd.

Valja. Najbolji Pežo sig
Malo jači na potrošnji kad benzinac je

Odakle dođošu pare za 407?

boh imaš li neke dobre felne za preporučiti za automobil hyundai i10?

Imam za i30 ako odgovara ti

Zaradio, šta nije skup auto nešto. Dobro je da je ok auto, malo sam sumnjičav jer sam koješta čitao po forumima. A benzinca moram da gledam jer će od dogodine da zabrane da dizeli ispod euro 4 ulaze u gradove.

Sačekaj ipak Gtda da ti odg, dolazi često ovde na forum

Da je dizel top. Benzinac ce dosta trosit jbg tesko je auto to, a ako je onaj 1.8 fali mu snage.

Tilmo - vazda je znao da izazove blagu nelagodu kod citaoca xaxaxa