Prijava

Tilmo bi duze stigao jer ima onu aplikaciju za stedljivu voznju.

Slušaj me jado, ne uzimaj me u usta da ti ne rečem ružne reči i udavim te na stublini u breznima!

Xaxa kao prica kao Crnogorac, genijalno. Prejake posalice isto, mislim da si popravio reputaciju na sajtu upravo.

Pođem na more letos/jesenas, pred Solunom mi zakašlje auto. Dimi malo. Ja stanem, pozovem amss broj sa kartice, pošalju šlepku za pola sata. Odšlepaju me do servisa za dž, ja mislio turbina jbg i oprostio se od dosta evara a bio samo egr ventil. Grk očistio i ja otišao na more.

Amss kartica ljudi.

Kako si krenuo na toliki put, a da nisi proverio auto pre toga? Pre puta trebaš pregledati komplet auto, sve proveriti, pa onda poći.

Tilmo kad god nauci neku novu rijec opterecuje njome sajt intenzivno mjesec dana min.
Ti znas sta je egr ventil, cuti tu xaxa

Šta li će biti kad skonta za protokomjer, ajme jesmo i najebali

Ne pominji mi protokomer, patim

https://www.youtube.com/watch?v=j8kfHgAr4-8

Hjundai sprjecava svoje vozace da zaborave dijete u autu. Eto kakvi ljudi ga kupuju xaxaxa

Isti oni zbog kojih na kolicima za bebe/decu stoji upozorenje NE SKLAPAJTE KOLICA DOK JE DETE UNUTRA pa lol majku ti jebem ako sklopis kolica sa detetom unutra treba ti se najebati i majke i familije a ne odstetu da trazis bilmezu jedan ne javljaj se od sramote

Kako uopšte sklopiti kolica kada između ima fazon 10 kila ugljenične materije u obliku đeteta?

Isto tako kao sto mogu dat pare za hjundai xxD

A na Zabljak snijeg vec pada lagano. Ljetnje drze dobro ove sta ces xaxa

Kako uopšte sklopiti kolica kada između ima fazon 10 kila ugljenične materije u obliku đeteta?

Ne znam ali znam da je lik u americi uspeo to da uradi i ono kao logicno povredio dete i tuzio fabriku sto nema obavestenja da to me radi i nimalo logicno dobio parnicu i odstetu

Amerika nastala od robijaša, šta očekivati

Wrong, Amerika je nastala od puritansko-komunističke sekte.

Ala su dosadni, promene malo farove i našminkaju enterijer i voala, eto novog modela.

B92: Prva vožnja: Volkswagen Polo http://www.b92.net/automobili/vozili_smo.php?yyyy=2017&mm=10&nav_id=1311509