Automobilizam

  1. dobar, spičen, za ženu il manjeg muškarca

  2. 1.1mpi trosi ko upaljac. Fin izbor ako pored toga imas jos neko auto.

  3. Zašto ljudi žive u zabludi da 1.2 benzinci troše malo?

  4. Troši 5-6 max. jos ako ga uzima polovnog (citaj konvertovan na lpg) to je pun pogodak. Eh vidis, u ovom slucaju odobravam lpg i odlican je izbor

  5. Ja sam vozio nove benzince 1.2, po gradu bije 8l minimum. A i na otvorenom ako se vozi 140-150 koliko mu je i max, troši preko 10l.

    Najgluplje verzije motora.

  6. Prije svega ne znam zasto cilja na hyundai i to najmanji model. Nemam nista protiv koreanaca ali bar u tom nivou imas dosta boljih izbora.

  7. Stisla mala kvacilo
    A za mjenjac drzi
    Ubacila u trecu
    Przi li ga przi

  8. Tesla s 100d facelift u kramar se prodaje.

  9. шта значи фејслифт код аута?

  10. saake, imam svojih razloga...

  11. Marko, sitne promjene na odredjenom modelu neki dodaci bilo na enterijeru eksterijeru i slicno. Ukucaj neki model npr. bmw

  12. Cor7ez
    Zašto ljudi žive u zabludi da 1.2 benzinci troše malo?

    Khm, zato što zapravo...TROŠE MALO?

    Korsa 1.2 sa fabričkim plinom na otvorenom 5 litara plina na 100kmh, ne pitaj kako jer ne znam, jednostavno je toliko auto trošilo.

  13. Dok ne dodje uzbrdica he he he

  14. Ko plin stavlja u auto ispod 2k kubika, moze da mi se napusi kite, cigancina, neka konja kupi pa stedi na travi

  15. Plin u 1.1 malo auto, pa to je dno dna

  16. opet velim, sve dok ne provozate pojma nemate, te lovačke priče su za malu djecu :D

  17. Mir Boziji, Hristos se rodi!

  18. Makaronac, u takva auta se i ugradjuje plin. U suprotnom si bas sirotinja koja tripuje da moze da vozi 5k kubika.

  19. Vaistinu se rodi brate makaronac u kafanu te cekam dodji

  20. Kolko koštaju probne tablice? Kakva je procedura tu. Je l isto za svaki auto tj kubakizu i to? I da li mogu auto na ime kupca da doteram na probne, tj moze nego kolko je brz postupak.