Automobilizam

  1. ladu nivu jebenu i sipaj maslinovo ulje.

    Niva troši više od ML-a, stručnjak.

    Been there, done that

  2. cale mi vozi Ml-a troši 11-13 litara

    Koji je benzinac u tom ML-u kad troši 11-13l? Kod onog prvog je 270 Cdi trošio nešto više.

    A zašto misliš da su LPG i CNG za sirotinju? Pazi, Volvo je u S60, S80, V70 ugrađivao fabrički i LPG I CNG, nije bilo niti gubitka snage niti ičega, mogli su da pređu milion km (pričamo o modelima 2000-2008) i na kasniji modelima mislim da ugrađuju po zahtevu kupca. Ne fali plinu ništa, jeste malo bedak staviti plin u bentlija, rols rojsa, ferarija itd, ali dobro, ako hoće da ga vozi svaki dan.... mora da prištedi malo.

  3. Pa jeste brate sirotinjsko kao i metan i biodizel i svako alternativno gorivo realno.
    Ali nista nije lose voziti na alternativno gorivo i sam sam vozio na njih jbg.

  4. Posebno metan, on vec spada u neku extra kategoriju jer ti treba karavancina grdna i 3-4 velika bojlera koliko vec u gepek staje da bi imao autonomiju. Ali onda srecni vlasnik kaze pa trosi euro manje nego dizel ili plin, to je to.

  5. Ja sam marsovca namestio bio da ide bolje na plin nego na benzin
    Jako kratko jer je u parama trosio vise nego na benzin da je haha
    Ali moze
    Benzin nema stelovanje to je sto je plin ima jbg moz da mu radis sta oces na dijagnostici

  6. Al najjače je ovo SIROTINJSKA SPIKA, HOĆE ČOEK DA UŠTEDI, JA SAM BOGATI NASLJEDNIK NJIVA I VOLOVA PA NE ŠTEDIM BOLI ME KURAC SIPAJ U EMELA NEK TROŠI KOLKO OĆE XE XE XE

    baš ono napaćena priča rođaci xD

  7. Pa ono platiću klabing 300 evra s 5 pički nisam baksuz al ne mora pare da prosipam na auspuh kad vec moze bez da išta bude drugacije
    Covek kupio novi E klasu 55 k i uzme je 2.0 da bude dizel trosi 5.5 ne uzme 3.0 da mu trosi 12 jer nema potrebe ja to tako vidim

  8. Ma debilana je priča u potpunosti, toliko sirotinja u mozak da je prestiž da ti auto troši više i da više daješ na gorivo jebeno, baš paćenički postovi

  9. Normalno da je ljepše platiti šampanj piće dobrim pičkama nego dati to debelom krajišniku vlasniku slavuljica benzinskih pumpi u bačkom petrovom selu

  10. U pitanju je ML 350 2012 godiste. Nemam nista protiv toga da neko prebacuje na plin nekog starijeg benzinca ili auto srednje klase ali brate Porsche i Bmw od preko 30k€ prebaciti na plin ne ide. To su auta za guzonje. Izvini za ladu nivu, vidim je jednom u 3 mjeseca a kamoli da je vozim.

  11. Ja sam ćerao ml55 amg

    slupo ga ćaća, nikad mu to prežaliti neću

  12. Ali u Bosnu ubjedljivo plin najjaci. 30 centi jebem ti auto ti trosi 2-3 eura lagano haha

  13. Meni je za Doboj-Beograd-Doboj bilo jeftinije gorivo nego putarina xD

  14. Pa normalno da nije imo plin, nije vlasnik klokan pa da na pedeset peticu ml radi plin, o tome vam ja pricam :D

  15. Realno u Bosnu plin bas isplativ. Odje je vazda 60-70 centi, a dizel ljetos 80 bio xaxa

  16. Ako nemaš para za 5-6 god star auto, onda je bolja varijanta benzinac sa plinom. Ovde svi gledaju dizelaše al 2001/02 godište, a to sve uveženo i izdrndano. Pa kad krenu turbine, dizne i ostali kurci da riknjavaju, ne mož se isplate.

  17. kakav je automobil hyundai i10

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.