Prijava

Kad kupiš stan u takvoj zgradi xD

Pa dobro, nijesu mislili bas o svakom detalju xD

Da li je neko gledao klip dje kia poredi svoje neko auto sa bmw-om i panamerom?

Napisao sam da je fušfl auto i da podeca na onj 300 o to. Al mi ga mema komenat.

Odlicno je ispao ali ozb.

Hahahahaa kia najbolja nema sta xd

Minika je imao nadimak taj stari mercedes

Ja mislim da nedje ima neka kia koja je ista ka minika samo duplo jeftinija?

:D
https://fosmedia.me/sites/default/files/inline-images/slike/2017/08/pruga.jpg

Auto unisteno, ne vidi se dobro sa te strane, momak sa laksim povredama prosao.

Inace nema rampe, a kako nije pregledno i vozi se 80-90 voz skroz uspori i svira. Inace je od prije neki dan jos jedan prelaz bez rampe, neko je odvalio autom slucajno.

Imam jedno pitanje vezano za od mene hvaljeni bmw E36. Znam da su benzinci odlični i imao sam jako kratko vreme 318 tds (kupio i preprodao samo posle mesec dana). Sad me interesuju mane na 318 tds i 325 tds. Drugar se zalepio za neki 318 tds za 1200 evra, 97' godište, a ima u vidu i 325 tds valjda 96' i mislim da je ista cena. Iz nekog razloga samo dizel dolazi u obzir.

Znam da im je boš pumpa problem, koliko izdrži zamenska nova i koja joj je cena, šta su im još mane?

Vozio sam ako mi verujes 200 marsovaca kao da probam jer ga imam i ja
Ni jedan nije bio dizel niti sam ikad video dizela da je tu blizu kod mene

I ne znam koji je kurac tvom drugu tom

Ljakse hoće da vozi bmw, ali da sipa regresirani dizel u njega. Ja mislim da to jedino može u W123 ili u 1.6D iz džete/dvojke.

Ne deluje mi da bi radio uopšte, nisam sipao niušta taj dizel, a ujak mi je rekao da čak ni noviji traktori ne vare taj regresirani dizel.

E sad, znam jednog u selu što u pežoa 407 1.6 hdi valjda sipa taj dizel i ide mu kako tako.

Pa onda ce da sjebe oumpu svakako nema sta da se raspitujes
I dizne jelte

Znam. Ali pazi ovo, on hoće tog bmw-a kao redovan, ovde registrovan auto, a imaju za po selu, njivi itd. omegu b 2.5 tds na nemačke table u koju već 6-7 godina sipaju taj regresirani dizel i ništa joj ne fali. Ne znam više na koju foru, znam da je zapravo osetljiv motor. I sad on tripuje da može tako i trojku da vozi.

Eskorta peticu nek uzme 1.6 enduro

Miki ne nubuj tome momku pls kad ne znas ni sta je loz.