Prijava

Ček brate, pitaš za mane auta za druga, koji hoće otpad da mu sipa u rezervoar da bi ga vozio po njivi. Al bmw da bude.

Daj sliku tog lika pliz.

Evo sad na brzinu vidim 25tds koje su ceste mane je li? Pumpa i pucanje glave, ali auto je 1000 eura. Tezak, nije potrosnja mala za dizela, ne ide nesto posebno, a registracija velika jbg.

Miki ne nubuj tome momku pls kad ne znas ni sta je loz.

Neće mu lož ulje sipati, nego neki regresirani poljoprivredni dizel koji je fazon 10% - 20% suncokretovo ulje.

Ček brate, pitaš za mane auta za druga, koji hoće otpad da mu sipa u rezervoar da bi ga vozio po njivi. Al bmw da bude.

Bmw treba da mu bude za normalnu vožnju, registrovan kod nas.

Sem tih nekih još starijih dizela kao što reče bohor eskort itd, ne znam šta može da ide na to ''gorivo''.

Pa naravno da moze, to je stari motor mehanicke dizne.
Samo sto je nekako sirotinjski bas, mrzne, smrdi itd. ali eto manje zagadjuje, biljno i slicne gluposti.

Golf osmica proizvodnja pocinje juna 2019. Najjaci dizel imace 225ks <3

:D
youtube.com/watch?v=W5x9zCO6jsI

Uvek lepe vesti i prilozi od GTD-a, osim kad se radi o saobracajnim nesrecama na teritoriji Crne Gore.

youtube.com/watch?v=y4_3LNvglLA

Nemci ludaci postavili ginisov rekord u driftovanju sa Bmw M5 od 650 konja mislim u duzini od 360 km
5 rezervara potrosili napravili ludaci da toce gorivo u pokretu drugi M5 ga pratio napravili prikljucak ko za avione i tocili u pokretu paralelno isli i ovaj kad ga natoci otkaci i izadje i ovaj nastavi
Prosli rekord bio 160 da l Selika drzala il ne znam koji auto

Kako u dahu napisano a u tri cuga procitano kosmajac

To razlikuje nas bardove pisane reci od ostalih nubova druze

citam za tablice... ukapirali da je čćžš glupa i sad onaj kom se zalomilo to mora sam da plati ispravku. i niko da se buni, normalno je to.

vise ne razumem kako funkcionise drustvo tamo. nikome se ne cima za 1000din sad da se buni tu nesto, i ponekad mi se cini da sa ovakvim sitnim stvarima samo testiraju srbe da provere jel su jos robovi i dokle mogu da jebu na veliko.

Ovo Bokserovo:
https://www.youtube.com/watch?v=1l3aPuZqM20
Ne kažu koliko su ovih balansera skrcali dok se nisu ispraksovali...

@celt nek placaju ako su idioti. Ja sam i vozacku nosio onu roze dok nije istekla puca mi kurac na njoj je pisalo da vazi, nije mi padalo na pamet da idem da se drkam i menjam i to o mom trosku

To je bukvalno kao da te zovu i kazu ti e donesi nam tri soma dinara do nedelje cao pozz i ti kao evo pare izvolte jel treba jos nesto

Pricao sam skoro promene ime ulice gde mi je firma i puknem 26 soma evra da bi sve dozvole, licence i sertifikate izvadio ponovo. Zasto? Eto tako onaj vise nije podoban sad je ovaj... Al tu nisam smeo da se drkam cutis i platis a za tablice ce za kurac da me povuku oba slova u reg mi imaju kvacicu tako cu i da vozim pa nek pisu kazne ako imaju pravnog osnova

Xaxaxaxxa je li realno ovo sto celt kaze.
Dinara im dao ne bih.

Pricao sam skoro promene ime ulice gde mi je firma i puknem 26 soma evra da bi sve dozvole, licence i sertifikate izvadio ponovo.

Al tu nisam smeo da se drkam cutis i platis

Ovo. Kako smo bre dosli do toga da drustveno ne mozes da se pobunis kad je nesto ocigledno nepravda? Odnosno, gde je koj kurac zastita od "Vucica"?

Jbt, ko da je stvarno srbija nastalo od latinskog "servia" kako nas i danas sovu italijani.
https://translate.google.com/#la/sr/servi

Mogao sam ja da se bunim, mozda bih ih i izjebao ali sta da radim dok je ceo taj proces u toku? Posao stoji jbg bilo bi veca dara nego mera

znam, i u pravu si skroz... i ja bi tako jer jebi ga, jedino kako mozes da isteas pravdu je da sebe doteras u govna i onda cemu to.

nego brate, toga nema nigde u zemljama koje nisu banglades ili srbija jbt, pa mi nije jasno sto ovde kad zaseru nesto (a zaseru), ima nacina da se ne popisaju po ljudima nakon toga, a tamo ne jbt.
nekom se digne kurac da menja ime ulice ti plati 20k evra. i to najnormalnija stvar na svetu.

Bas fukarski to jbg ali sta ces.
Ali za tablice ove samo bi ludi mijenjao. A vjerujem bice ludih dosta.