Prijava

Pričaju mi ljudi da uzmem 1.3,neču se pokajati, tako rekoše, pa sad, vidjeću još. Hvala u svakom slučaju, živ bio!

Sa 75 konja ces 2 minuta preticati sleper na otvorenom, jos ako je kakva uzbrdica mozda udjes i u treci.

Maj nejm iz Pero
Pa imaju “rok trajanja”, da, i nema problema platicu ja nove cim taj rok istekne. Ovako necu.

Kad odes da registrujes auto, samo ce da ti uvale kurcinu tj nove tablice, naravno i novu saobracajnu placas.

Skoro sam bio da registrujem auto, pola njih menja tablice samo zbog kvačica, bune se nešto dok čekaju al svi uredno plate grešku koju je jebeno DRŽAVA napravila.

Kako smo jao narod ovoliko otišli u kurac da niko nema volje da se pobuni i kad si skroz u pravu.

Pa nek placa ko je lud, tako im i treba.

Vezano za onog drugara što 'oće poljoprivredni dizel da toči u e36. Počeo je malo realnija kola za tako nešto da gleda, pošto sam još par dana kući išao sam sa njim da pogledamo jedan 190D, 2.0, 86' godište.

E sad, motor pali i radi lepo, limarija kako se uzme, ima i dosta lošijih (za 500 - 600 evra ni ne može da bolje da se očekuje), sve radi dobro, ali menjač nešto jebe izgleda, pa me zanimaju neka potencijalna rešenja. Dakle, stravično teško upada u brzine (1., 2., i rikverc) u 3. i 4. ulazi kako tako lepo pa me zanima da li su u pitanju sinhroni ili nešto drugo (potencijalno). Meni je čudno jer bukvalno svaku mečku koju sam vozio imala je menjač kao puter.

Priča prodavac kao to je jer je hladno pa steglo ulje, a nije paljen 2 nedelje. Ja ne znam, jedino ako ga 6 meseci nije palio, pa da se tako stegne.

Ovi neki skuplji imaju ok menjač, ali je većini motor na izdisaju.

Pogledali smo neke eskorte što je bohor rekao, ali sve do jedne imaju takvu limariju da glat mogu da se provučem kroz rupe u limariji, samo da proverim da li sam vakcinisan protiv tetanusa.

U menjacu verovatno nikad nije zamenio ulje, ako van tog saltanja u voznji ne bruji, zuji cici i prdi, samo nek zameni ulje i ima da ide ko u sir.
I gledaj pritisak ulja u motoru, kad je ladan po paljenju treba da bude na tri na leru, kako se greje pada, a ne sme nikad da padne ispod 1,1, to kad ga malo duze teras preko 100. Vidi da mu nije polomljena gornja lula na hladnjaku, pa samo nabijeno na patrljak (80% jeste), i da li visko lepo okrece i hladi.
On ima lanac koji se menja na 500000(nikad) i trajace ako je sve ovo u redu dok jednog dana ne prezubi.

Da ga isparkiras kad je usko parking mesto na primer

ako ne krči dok ubacuješ u brzinu najvjerovatnije sajle, jebiga, matoro je to, strada često, tako da ne bi trebalo da je nešto veće, opet ne možeš znati dok ne oteraš majstoru da vidi kakvo je ulje.

i 190 je neuništiv, ali nema gore stvari od neodržavanog mercedesa tak da ono, treba biti baš govedo pa 190 sjebati

Ne krči, ali baš baš zapinje. Koliko je (ne)održavan pojma nemam, nema nikakvih dokaza o održavanju.

Što se teranja majstoru tiče, jedino da je odšlepamo. Nemam pojma da li bi se ovome isplatilo to sve obzirom da je recimo za 800 evra bio u cakum pakum stanju jedan drugi. Ali se ovaj zalepio baš za razakani primerak. Kao ovog pa da ga popravi ili neki pežo 605 2.1 td valjda za koji sumnjam i da ima delova, a kamoli da je povoljan za održavanje.

Pa nema hoda tj ne moze da navucd prije nego sinhroni svi jbg

za 605 će da umre za dijelove plus što troši kao lada niva otprilike

I dobar je to mercedes. Ali ok necu sad da ispravljam krive drine, ko kaze da bmwu skodi to gorivo nek misli, pa sta mu mogu.

Ali zamisli bmw koji ima mozda i klimu, vazdusne jastuke i slicno ne uzeti, nego neku trulu baracinu od 35 godina, koja ni u voznom stanju nije, pa genijalno haha

Da ali bmw mu je valjda 1500 ili koliko već bio, a ovo je 2-3 puta jeftinije. I pomamio se da gleda te krševe sad, ne htede da ide da vidi našao sam na oglasima za 1200-1300 W124 250D iz 93' - 94' valjda, što kažeš sa super opremom i svim što treba. Ko ga jebe.

Evo momak iz Bara driftovao na kruzni tok, neko ga snimio i sad protiv njega prijava jer je vozio neregistrovano auto, a auto uzeli na provjeru.
Vazda se za informaciju moralo platit, a evo sad spijaju i za dzabe.

Nisu policijske kamere? Vidim da su sada i po Beogradu postavili milion kamera.

Na koje kamere mislis po bg?

Pa koliko se sećam bile su u bulevaru despota stefana, kod sajma, brankov most, kod ušća i na još par mesta valjda.

I sad, čitam pred novu godinu, pišu kao postavljeno još xyz kamera, niko ne zna čije su k'o fol.