Prijava

Pa necu im dati boga nema. Kazem ti i za vozacku me drkali kad me zaustave kao istekla vam je dozvola gospodine ja mu lepo kazem pa nije kako nije pa lepo eto pise datum. Kaze pa ovaj tip vozacke vise ne vazi ja mu kazem druze ovo mi je izdap mup sup beograd eto pecat tu stoji ako mislis da ne vazi ti eto pisi sta drugo da ti kazem. Nikad mi nisu pisali

Tako isto i za tablice, meni ih je izdao sup a on ako misli da mi je sup izdao nevazece tablice slobodno nek se njima obrati

ovako nekako bi svi trebalo da urade za sve ovakve stvari. ali jebeno je.

Isto kao sto npr je pasos validan dokument i sve mozes sa njim KAO a odes u opstinu da das ovlascenje i nemaze kao i da reg auto npr. U tom slucaju pasos ne dokazuje tvoj identitet jer jbg niko onda licnu kartu ne bi vadio pa ne bi imali poora

kapiram ja te takse jbg, gledaju da naplate nesto i ajd to svi rade.
ali brate radije bi, ok taksa je 3000din plati ovde, nemoj me dodatno jebes i nalazis 50 nacina da placam po 100din na 30 mesta.

pazi proceduru kad sam ovde vadio pasos za dete -> mora da odem u nis da uzmem neki papir koji treba da donesem u cirih da dam pri prijavljivanju za pasos, sto oni spakuju u pismo i posalju u nis. na kraju cale naso neku vezu da mi posalje to, ali procedura je idiotska... naplati mi, ne mora me jebes.
jos jedan imam da izvadim srpski, istice mi naredne god i to je to, odjebacu trajno.

potvrda o drzavljanstvu valjda bila. ili izvod iz maticne. tipa papir koji kosta 200din jedino moze da se podigne ako platis povratnu kartu do Srbije, ako daleko bilo nemas koga da ti zavrsi to na mufte u opstini.
da bi to poslali nazad u tu opstinu.

pri cemu ti treba pasos jebeno da bi mogo da putujes da uzmes papir za pasos.

Tako isto i za tablice, meni ih je izdao sup a on ako misli da mi je sup izdao nevazece tablice slobodno nek se njima obrati

али неће ти регистровати ауто кад ти истекне регистрација? мораћеш да платиш нове таблице. а зар није исто и за све таблице да су имали неки рок трајања (лол), па онда кад истекне рок таблицама мораш да платиш нове иако ти остаје исти број?

јесте ово што ћелт каже, не памтим да сам негде видео навалу на шалтере кад треба нешто додатно да се плати као овде код нас.

ovde tablice vezane za vozaca, a osiguranje se placa za auto. kad se kupuje auto odes sa tablicama pod misku, zakacis na novi i teras :)
ako imas dva, mozes da uzmes novi set (tad dobijas nove brojke), a mozes i da menjas jedne ako ti to zanimljivo.

Odje se sjecam kad su uveli naplatu parkinga po ulicama. I bila neustavna 3 godine tipa haha, mislim i novine da su pisale. Dosta ljudi kuca poruke, placaju kazne, svi izbjegavaju prvu zonu. Ja parkiram u prvu i ostavim 5 sati auto tipa, mislim da su mi napisali 10-15 hiljada u kaznama xaxa

Vele meni ma ne moze biti neustavno, naci ce oni nacina da naplate, ici ces u zatvor itd.
Kad ono u parking servis ko ne plati jbg, ko plati dobro je haha

Isto sad imaju strah neki da im mogu nesta zbog tablica

Za mog prijatelja Gtda jedan Bogougodni snimak
https://vimeo.com/252243924

Kako grize <3
Veliki lajk i za muziku

ahahah tablica sa 4 nule xDDDDD

али неће ти регистровати ауто кад ти истекне регистрација? мораћеш да платиш нове таблице. а зар није исто и за све таблице да су имали неки рок трајања (лол), па онда кад истекне рок таблицама мораш да платиш нове иако ти остаје исти број?

Pa imaju “rok trajanja”, da, i nema problema platicu ja nove cim taj rok istekne. Ovako necu.

Evo sef lotusa vozio 50 preko ogranicenja i bez vozacke mjesec dana. Inace da nije to sto jes dobio bi godinu dana.
Sta rade englezi haha

Gtd, corsa D, koji motor da gledam ako oću dizela?

Pa imas 1.3 fiatov i 1.7 opelov tj izvorno isuzu. 1.7 jaci je dosta, to mu valja, 1.3 ce manje trositi, ali smijesna je razlika ako to gledas, jer i 1.7 trosi malo, a i lagano je auto to.