Prijava

lep dizajn na oko ima doduse, i sto reko ima dobro prostora unutra i nije neudoban auto. osnovne stvari su tu.

recimo ako oces malo bolji fiat mora kupis alfu jbg. djulija preljep auto. i suv isto lepo izgleda.
nisam se vozio unutra doduse, pa ne mogu da cenim jel isto "fiat kvalitet" :)

Jbg za trzista u razvoju namijenjen, posto se kupuje na metar dimenzijama je tu sa golf klasom, 7-8 hiljada jeftiniji, povoljan nacin da se dodje do novog auta jer je novo. Sa druge strane isti golf polovni se za te pare dobije 2.0 dsg, masazeri, distanceri, cuda. Ostala auta te klase i jeftinije.

Ni audi nije los rekao bih

Nije sto vozim Golfa ali je najbolje auto u tom cjenovnom rangu. Sa A3 nista pretjerano bolje ne prolazis, samo skuplje. Mazda 3 jos uvijek ne bih poredio iako su se neki usudili da je stave rame uz rame sa A3 i Golfom

golf je meni cudna sorta auta. kao jeftin, al klot. a sa druge strane ako stavis opremu sto dolazi standardno uz neke kao "premium" marke, sa 5 klika ocu ovo nabijes cenu sa 20 na 40k franaka. bukvalno dupliras i napravis golfa da kosta ko leksus/bmw/audi/volvo statiznam koji ne mozes da uzmes bez te opreme.
i na kraju vozis kvalitetnog golfa, ali ipak golfa. (izvini gtd) u bilo kojoj kulturi van bosanske, generalnim koncenzusom, auto za dede.

alfe su prelepe, ne moze svaki blatnjavi coban da vozi alfu....enterijer je odlicno odradjen, nema nista da skripi, doduse vozio sam se samo u 147,159 i djulieta, al verujem da je i u ostalima tako.....kad su malo nasminkani, da nisu klot oprema, PREDIVNE su bukvalno

I njih su sabani upropastili. Doduse samo te jeftine modele. Guilia, Brera, Guilietta, Stelvio su neokaljani biseri

kao klincu mi je 147 bila najlepsi moguci auto, taj stariji model sto ima farove onako kao suze, plus onaj mocni nos....bukvalno jedan od auta koji ima vanvremenski dizajn

159 je zvijer ali znam ljude koji voze alfu i smatraju taj model za najruzniji.

GT mi nikada nije bio impresivan. Onaj zadnji dio je kao 159 sa daunovim sindromom ali ima taj strasni 3.2 V6 koji ga vadi

Nije alfa za golf mentalitet nikako

Djulija qv svidja mi se

Golf bude na neke akcije cesto, prosle godine dizel na dvije rate, ispod 20 hiljada, 10 prve godine i 10 druge. Kad je bila ona afera sa zagadjivanjem oborili su cijenu na 15 000 za nov ok 1.6tdi tad ih je prodat pun kurac. Doduse nikad te pare za njega dao ne bih, tj uzeo bih nesto polovno

Bmw serija 1, da li neko vozio je i ako da šta može da mi kaže o autu? Koja je realna cena za neki 2006 i koliko je realno da auto 15 godina star nije prešao više od 200k?

Nije realno da nije prešao 200 k
Vozio sam ga ja 6 meseci pre jedno 3 godine
Baš taj 2006 2.0 150 konja dizel
Nije to Bmw iako je održavanje kao da jeste. Tvrd, neudoban malo mesta pozadi. Kvarilo se svašta nešto od do. Remenice jebene su spadale s alternatora
Dobra stvar je što troši 4.5 litra normalne vožnje. Baš upaljač. Imao je 6 brzina

Motor kao motor je odličan

Taj gledam Boh 2.0 163 konja. Pa mater im jebem na polovnim automobilima nema nijedan da je prešao preko 200k, čak i oni stariji. A za udobnost i to mi nije nešto mnogo stalo, voziću ga do posla, do grada, eventualno jednom mesečno neka veća kilometraža.

Jebeš mu mater, voleo bih neki lep auto do 5k evra, a ovaj mi se baš uklapa u cenu a prelep mi je

Ja sam gledao da kupim taj bmw. Uglavnom imaju problem da im puca lanac i onda si ga ukanalio. To im je neka fabrička greška. Oni od 2008god su malo bolji po tom pitanju.

pa nije nerealno da nije preso 200k, "manji" je auto, ne koristi se za neka kros kantri putovanja po nemackoj i ako neko ide dalje na poso kupi veci.
mada ne verujem da bi bio izvezen u Srbiju da nije.

E60 brljaj možda ima za te pare
Bio sam i na sajmu danas inače XD