Prijava

Koja je najljepsa? Moze i broj telefona ili instagram xD

U pg zena mi udari auto na parking i pobjegne, pukle zabice, branik mora da se farba, ok. Snimile je kamere, odgledao i ja i ovi u sup. Kad me zovu legende i kazu da nemaju takvu bazu podataka da provjere na koga se vodi auto po tablicama haha.
Rok sam im dao 2 dana da je nadju, sto je posto je stite bolje po nju nego ja da je trazim

Prije 15 dana isto stetu imao. I sad parkiram samo na ulicu, trotoar, eventualno 2 parkinga ako mi nije na oku

Posle sam ja seljačina što nabijam njušku kola u lokal đe pijem piće
Samo na oku

Inače hostese nikad lošije pičke na sajmu

I ja brate nego nije bio lokal i 3-4 sata ostajao jbg

Boh oli u pvt zvanocno najbolju, saznao sam?

Može ga pozobati fino ova

Sto ljudi idu na sajam automobila? Da vide sta nece voziti i sta nece jebati.

U 90% slučajeva, bolja kola se vide na ulici od onih izloženih. Isto i sa ženskinjama.

Jes brate bas se bolja kola vide na ulicama beograda,prosecna vrednost 3300 evra

A dobro, ne stalno. Ali onako, dosta kola sam prvo video na ulici pa onda na sajmu.

Samo vi gledajte

Ozbiljno sad, serete za hostese. Beograd po tom pitanju nikad zalio nije. Za razliku od drugih koji ih ukidaju, nijesam sig ni jesu li u Zenevi bile ove godine

Policija će od 1. do 7. aprila pojačano kontrolisati brzinu kretanja vozila, najavilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.Koristiće sve raspoložive uređaje za merenje brzine kretanja poput ručnih radara, rаdаra u sistemimа video nаdzorа i uređаja zа merenje brzine u tаkozvаnim "presretаčimа", dok će nа аutoputevimа biti merenа i prosečnа brzinа kretаnjа vozilа.
Najavljeno je da će policajci kod svakoga ko prekorači dozvoljenu brzinu kretanja kontrolisati korišćenje sigurnosnih pojaseva i testirati vozače alkotestom.
Za sredu, 3. april najavljena je akcija "Spid Maraton" (Speed Marathon) u okviru koje će na najvažnijim putnim pravcima biti neprekidno merena brzina 24 sata.
Dodaje se da će tа аkcijа će početi sutrа nа svim vаžnim putnim prаvcimа u 29 držаvа koje su člаnice orgаnizаcije TISPOL (Mrežа sаobrаćаjnih policijа Evrope).