Prijava

Ušlo u krv i gotovo.

Boh, vozio sam ovaj sad novi 320d. Mislim da sam se zaljubio

Inace stize mi jos jedan a6 dioda, koza, kvatro itd. Vjrv cu ga zadrzat ali opet 2.7 jbg

Ljudi. Cao svima, shto bi rekla Zorannah. Shta da radim sa amortizerima chetvorotochkasha kad krenu da shkripe, i to opasno. Nema nikakve nekakve promene, normalno oni rade, bar ja imam utisak. Ali shkripe.

GTD bas mene zabole kurac sta si ti vozio, nego me interesuje sto si ti tolika pickica od coveka koji bezi od problema i nezelis da razgovaras o tome sto ti sestra nije htela doci na slavu i bezis od problema kroz razgovor o automobilima, al takvog te niko nece voleti, svi ima mrze onog ko na taj nacin bezi od problema

Uuu gtd al te usro atomski..

Oce neko da mi odgoVOri na pitanje?

Gtd, lep je baš
Došao čovek sa duplog da troluje i vređa čoveka koji je za 10 godina učestvovao na 3 teme haha smešno jebem vam mater u pičku i vama i debilku atomskom mišu

Izvinite ako sam preterao

Nemam ja dupli, i sto trolujem sto kazem coveku da treba se uvati u kostac sa pravim problemima

Ovo pominjanje sestre mislim da je 3 dana

+2 za spem operativne teme

Mnogo ste pustili muda

Svi smo prijatelji ovde, diskutujemo itd, pozdrav za sve ljude dobre volje

Gtd, ti si beše imao W210 E240? Da li si bio zadovoljan generalno autom (ok sem limarije koja je svima očaj)? Koji si menjač imao? Potrošnja kontam da nije ispod 15l u gradu, mada ovaj ima plin.

6 brzina saltac, puno opreme. Autom kao autom sam prezadovoljan bio, mercedes pravi. Motor je 2.6 v6, mrcina 100 godina moze
Ali potrosnja dere, benzinac u velikom autu nikad vise. Preko 15 u gradu lagano, zato je i prodat