Prijava

odgovori su ti u skladu sa pitanjem.
ulje je verovatno prosipano malo sa strane zadnji put kad je neko sipao.

ali isto tako moguce je da je menjac ili diferencijal. ili recimo turbina getancuje

Ti si analizirao kako reme ne bi mogao da izdrži rundu sa stipe miocicem lol. Nisi kompetentan za ove ozbiljnije stvari jbg.

Kod svecica curi, lose su one kod ovog CRDi

Ti si analizirao kako reme ne bi mogao da izdrži rundu sa stipe miocicem lol. Nisi kompetentan za ove ozbiljnije stvari jbg.

aj ne jedi govna, nisi ni moj post procitao. samo umislis nesto u glavi i onda uaaatatuaua evo evo gle evo

uaaatatuaua evo evo

Hahahaha ovo mi je genijalno od jednog smirenog celta

Svećice i crdi, diferencijali, turbine....

Ispala šipka od vibracija, neko nije dobro gurnuo do kraja i isprskalo gore, čoek prebrisao i eto.

A i moguće da je neko pišao. Ružno, ali moguće!

Hvala Skočko.

Lol celte, ne ukopavaj se jbt.

Oho maj mistejk. Ovo su dva celta odjednom haha.

Neka rendom riba, al milion klipova gde se snima i vozi. To neka moda sad izgleda.

https://www.facebook.com/100004617576577/posts/1449261911904381/

Miselin crossclimate ili neku drugu all season da li neko vozio je? Vazda sam izbjegavao te gume ali evo mi govori tipa 10 ljudi da ih uzmem, top snijeg gaze itd.
245/45/18 dimenzija je jbg nece se ni voziti bas ono kad je metar snijega. Tako shvatih radila bi mi posao za zimu, koliko je ubije ljeto i ako sad uzmem moze li preci recimo 25-30 hiljada do granicnika onog 4mm?

auto do 1200e da je na gas, koji?

gledam malo pre parkiran ovaj novi dacia duster, jbt to uopste vise ne izgleda ruzno, cak sta vise...ni iznutra ne izgleda jadno i jeftino...bice za par godina to fin auto, nece biti ni blam reci imam daciu

GTD
Miselin crossclimate ili neku drugu all season da li neko vozio je? Vazda sam izbjegavao te gume ali evo mi govori tipa 10 ljudi da ih uzmem, top snijeg gaze itd.
245/45/18 dimenzija je jbg nece se ni voziti bas ono kad je metar snijega. Tako shvatih radila bi mi posao za zimu, koliko je ubije ljeto i ako sad uzmem moze li preci recimo 25-30 hiljada do granicnika onog 4mm?

Ne uzimaj ako ide na njemački auto, uvreda je za michelin :-)