Prijava

Sve sa mene (Sad sve sa mene)
Svuci, a na ruci ostavi mi Spaček

Hidraulika je prevazidjena jbg
Imao je Citroen i manu sa tim ne znam je l su usavrsili da je pustao ulje u kabinu iz cevi pucala su vazda kod nogu vozača, samo pliva ulje
Sad vazduh i jastuci. Bio sam prinudjen da vozim nekog Ml s tim par nedelja serem mu se usta kad zakljucas ili otkljucas cuje se ko svemirski brod kad ono otvara vrata csssss niveliše ga gde si mu zadao kad kreces a kad stanes ispusta pritisak
Skupo je ko djavo kad se pokvari al je dobra stvar bas dobro resenje
Na X5 nema npr da stavim ruku na srce ima i sire i nize gume i onda ono
Sa Ml sam prelazio 100 preko lezeceg i to onih malih ostrih ne desi se jebeno nista bukvalno samo tup tup
Na Bmw bi pospadali tockovi da to uradim smem da se zakunem

Jel pricas o Airmaticu kod MLa?

Ono je po meni najbolji zračni ovjes koji može dobiti običan smrtnik, možda ima nešto bolje kod RR i Bentleya ali Airmatic je tatica.

ML je sveukupno bio bas solidan tenkic od auta, svi ovi poslije Mercedesovi dzipovi (osim G klase naravno) su mi nekako korak unazad u odnosu na njega, nista ljepsi, a cak djeluju jeftinije nekako

Mercedesi novi kicerica najobicnija iznutra, one RGB led trake blaga jeza, ko kod kineza da kupili za 1000 kinti i nalepili. Isto i BMW novi modeli, koje dizajnira neki kinez ocigledno, nijedna linija ne prati drugu, razbacane nasumice. Ali prodaju se jbg (da, kiselo mi grozdje)

Air matik da. Ima njega i u Audiju pogotovo A8 neki Bmw e60 ga imaju cini mi se manje kvalitetno

Ne bi ste verovali kad bih vam rekao da je G klasa samo statusni simbol i da nista ne daje
Znam neke ljude koju ga imaju od prvog do zadnjeg i gledao sam neke dokumentarce na 130 batke krece da duva vetar u kabini ko u Jugu jer imaju i istu aerodinamiku o kvalitetu plastike unutra i neudobnosti necemo
Skoro niko nema reci hvale osim da povecava kurac za 3 cm

Ml je mozda najmanje lep od svega al je bas bas preozbiljan auto
Ovi novi Merc dzipovi
Cls Csl Lcs je ne daj Boze nikome
Nisan kaškaji im piša krv u oci ja ne znam za sta ona kola sluze

Kabrioleti, mišljenje, iskustva, za i protiv i preporuka za modele. Zavisi od financija ali mislim da cu uzeti jedan do proleća. Šta sam gledao:

Reno megan ko bohor, vidim da su 1500-2500 evra kao najjeftinija opcija

Bmw e46 stari, 4000-5000 evra

Pežo 308 jer šta da dajem 5000 za starog groba kad mogu za iste ili malo veće pare da uzmem 2010 ili mladje godište

Bmw e93 jer ako ću dati 6000 za Pežoa daću i 10k za ovaj legendarni model

Audi A5 dioda u iste pare isto lep auto a pouzdaniji

Audi A5 noviji za 15k evra jer je doslovno betmobil

———————————

A opet kad podvučem crtu dati 15k evra za auto koji se vozi samo po lepom vremenu je baš all-in potez iako mislim da bi se marketinški isplatilo

Маестро ♦
Kabrioleti, mišljenje, iskustva, za i protiv i preporuka za modele

Samo Kad'lak k'o Tita. Mada.....ovako nešto je već priča za sebe:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/22563919/mercedes-benz-sl-500?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0

A od ovih što si nabrojao, zavisi od finansija, ali BMW ili Audi. Za Megan i 308 nemam informacije, ali se sećam da je 307cc bio užas (bar sve ono što sam pregledao dok me je žena cimala za njena kola).

Maestro: kupujem kabriolet 1500-15000€, ponude šaljite u dm

Spomenuo se kabriolet a Cara se nije javio.. svasta

Bio neki e93 na oglasima baš u fulu stanje i nije mnogo para, 10.500 evra i od juče ga već nema na oglasima iako je decembar jebeni.

Čuo sam da kabrio ne može da se vozi pri nekim većim brzinama jer odoše bubne opne, što znači da ne mogu da ga spičim ni 120 autoputem što mi je baš ono disadvantage. A ni muziku ne možeš ko čovek da slušaš.

Neko potvrdi ovo?

Pliduu koliko si max vozio kabria, presao 60-70kmh?

Ma nemam pojma vjerovatno da ima razlike roof up/roof down.

Ma skupa dzidza maestro, kad staviš sve na papir; održavanje, upotrebljivosti, cijena, svrha = ne isplati se

Predobar je osjecaj, svako bi volio kabrio ne znam kakav da si šmokljan ali za mene je to još preozbiljna priča ako uzmemo u obzir da i pored njega moras imati neko ozbiljno auto + kabrio sam po sebi treba da bude ozbiljan premium brend (mercedes, audi, bmw..) zato dobro razmisli, mozes i izrentat 15 dana iduceg ljeta najbolja opcija haha

A ako na mora treba krenes mojne ti padne na pamet, vazduh pun soli je koban za tapacirung. Samo limenka tebra

Čuo sam da kabrio ne može da se vozi pri nekim većim brzinama jer odoše bubne opne, što znači da ne mogu da ga spičim ni 120 autoputem što mi je baš ono disadvantage. A ni muziku ne možeš ko čovek da slušaš.

Pa uzmi na autoputu spusti sve prozore i otprilike to ti je to.

mogu da ga spičim ni 120 autoputem

130 je na autoputevima vec par dina, sine sa ovim stavom raznorazne pande i usisivaci ima da te gaze

140-150 3,5k obrtaja tatabanja