Prijava

Haha da, cak je i skoda vise njemac od opela jer se radi na platformi koju razvija njemačka grupacija vw

GM kad je preuzeo Opel, tih godina je preuzeo i Vauxhall pa je onda spojio Opel/Vauxhall ako se sjecas imali su iste modele, sad ne znam sta je sa tom svom pricom nisam upucen dalje

Bilo je to vreme kacu englezi bili povoljni a nasi mejmuni ih kupovali, kae sve je super kod auta osim preticanja, zna da bude jebeno

Cak je bio biznis par godina zamena volana se radila u odredjenim servisima

pa imali ste dobrih predloga stvarno zapisao sam nekoliko pa da vidimo šta iskoči na oglase

1 yarisara
2 puntahija
3 neko vece auto

Zato bajo kad si bukv početnik kupiš lepo neku čukalicu jeftinu dok ne stekneš iskustvo i awarenes

Skuco decko posle tri dana jbg veliko auto, mala preglednost, osecaj za prostor nije formiran, ni prednji senzori ne pomazu u tim situacijama

Nije lose gledati sa kukom vozilo bar u rikverc kad kucas ili kace neko zalepi zguza da sucavas makinu

Jeste kuka ok pogotovo za to al ako nemaš zakačenu prikolicu kažnjivo je tako da voziš. Kuku montiraš samo po potrebi zakon kaže

Ja nisam čuknuo auto bukvalno nikad, a odmah sam vozio čim sam položio. Samo voziš oprezno dok ne stekneš iskustvo i kasnije ti se više neće dešavati.

Imao sam jedan udes i to me lik načepio dok sam stajao na semaforu jebo ga otac blesavi

Kaznjivo je cerati kuku bez vuce, al jbg ako se neko zakuca u tvoje auto taj je svakako kriv a ako ti nekog oderes na parkingu svakako begas, a panduri sankcionu nikad za kuku a i moz se zavrsi za crvenu ako je bas bukv frka ceraj brate kuka zakon

Joj kad vidim degene viri im kuka pa uvučeš kuku degenu jebeni sta si je izvadio da strči kao da je kurac u erekciji

Ostavio sam ovaj komentar samo da vidite da nemam pojma sta je kuka i kako funkcionise, da je nisam montirao nikada i da mislim da se ona uvlači ispod difuzora

Ma to za kuku je svinjarija, cuj skidas kuku svako malo da bi osiguravajuca drustva bolje prolazila, ko ih jebe, jesi platio osiguranje platio si nek isplate sad, samo napravis evropcki izvestaj i nema zime

*ili da je vracas ispod difuzora ko mentol

Lool vidi stvarno na bmwu ta kuka na dugme automatski izlazi, ja lupio pojma nemam kako funkcionise kad ono neki inzinjer dosao na tu ideju vec

Ma da ima to pliduu bukv deo novog paketa opreme za koju god standard al opet kul stvar kad parkiras stisnes dugme izadje kuka stiti auto na parkingu ili kad isparkiravas da budes sig

Nisam nikad imao to čudo, nije moje auto za toga mada ne znam sta ce to ljudima, vidjam previse auta s kukom sumnjam vala da im je potrebna ali eto

Na ladu njivu imam fabričku kuku stoji onako simbolično a i da je nemam ko bi smeo da mi se pozadi zalepi na tonu i po čelika i debelog lima