Automobilizam

  1. http://www.polovniautomobili.com/oglas4001639/bmw_650_i_gc_individual/
    evo i ovo...šestica limuzina, jes da izgleda kao zmaj al koji će kurac, ako nastave ovako biće i bmw 9
    ima petica limuzina, sedmica....šta će i 6ica i četvorka sad još...isto i u audiju onaj a7 totalno nepotreban

  2. Bmw 6 Gran Coupe mi je mozda i najbolji Bmw koij je napravljen poslije e34, e38 i e39...

  3. To sam i ja reka' za e39 svojevremeno :)

  4. E, Makaronac, da mi imamo bar jednu takvu lokomotivu x)

  5. Baš me interesuje koliko troši :)

  6. Makaronac
    Baš me interesuje koliko troši :)

    3 kila nafte lolo

    Ne sviđaju mi se ona metarska štop svjetla.
    http://www.themotorreport.com.au/content/image/2/0/2012_bmw_6_series_gran_coupe_overseas_03-1211.jpg
    I marea ima takvo.

  7. Pezose, ova 6-ica sto si okacio, i audi a7 su odgovor na mercedesov CLS model. Bas kao i neki modeli koje imaju maserati, porse, cini mi se aston martin, pa i lambo je cini mi se razvijao nesto, i drugi.. Taj segment je pokrenuo mercedes, a konkurenti moraju da imaju odgovor na to kako bi svako uzeo deo kolaca.

    edit: preteca sedmice od 500ks
    http://images.thecarconnection.com/med/2007_volkswagen_gti_w12_concept_100011561_m.jpg

  8. x4...jebote...prekopirana x6 samo malo manji...koje sranje nepotrebno

  9. CLS mi je fin, a i šestica, iako nije baš potrebna, nije ni loša. Dok mi A7 izgleda ka' prekopirana stara Škoda Rapid.
    http://farm9.staticflickr.com/8525/8493735426_42096a0267.jpg

    EDIT:
    Evo ga estoque:
    http://www.italianautonews.com/wp-content/uploads/2008/10/estoque_3.jpg

  10. ahahah stvarno podseca. ja sam a7 jednom samo video, i odusevio sam se. Pratio sam ga pogledom sve dok nije zamako iza krivine. Crven, cist, sa 19" ili 20" felnama, bas je mocno izgledao.

  11. Sjećam se kad je A4 prefejslift izašao, fenomenalno mu je stajala crvena:
    http://www.theautochannel.com/news/2008/08/03/095254.6-lg.jpg

    Posebno kad je u kombinaciji sa LED svjetlima.

  12. Kad bih sebi htio kupiti BMW više ne bih znao koji broj da tražim niti koji mi se sviđa.

    Prećerali su.

  13. Glasam za e39, časti kad ga odabereš x)

  14. Ima li taj karavan verziju? :D

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.