Prijava

Samo mi jedinica djeluje OK, ova 2 su u nekom antituning fazonu.

Fino taj Fijat djeluje, samo su mu amortizeri slaba tačka.

http://auto.oglasi.rs/oglas/709616/polovniautomobili+kovacica+volkswagen+-+vw+tdi+2003+dizel

Golf 4 tdi 2003 god menjam za traktor ili berac

Šta mislite podrazumijeva li se dvojka pod tim "traktor"? Vrlo konfuzno.
Moraću na četvoru i A8 da ispoliram farove, matirali su mnogo. Moram sjutra da se vidim i sa čovjekom što mjenjač prodaje, ođe je blizu.

Kad bih probao da uđem u ovaj audijev prototip mislim da bih kičmu polomio.
Ovaj vagen mi se sviđa, prilično je ženski (i gej), tako da će pripadnice ljepšeg pola malo bolje razmisliti kad ovu ogromnu staklenu površinu priljubljuju uz auto ispred njih, a vjetovatno će ga voziti po biciklističkim stazama. Najgore je kad držiš kamion na vazi, a ženski "mozak", kojem je zagondžija kupio GLK, ti se useli u tovarni prostor.

http://www.hdwallpapers.in/walls/gm_en_v_concept_future_car-wide.jpg
I ova govna. Ka' invalidska kolica. Nit' je funkcionalno nit' je lijepo. Ka' kad oni obuju šuplje papuče na plažu, pa ih pijesak peče po tabanima i nabijaju im žuljeve, ali one svijetle fluorescentno u boji pandurskog prsluka i to je kul.

Ili u ovome da se vraćaš sa poslovnog sastanka ili slave:
http://www.inhabitat.com/wp-content/uploads/vw202811.jpg
Izgleda kao igračka koja se dobije ako kupiš 2 litra sprajta.

па схта се ово десхава јуче аилтон сена, па маринко заблаћански, данас пол вокер, ко је следећи ГТД бозхе има ли те :////

Prodah za 200 eura 2 štop-svjetla, gepek i zadnji branik od punta.
Pretekoh i 407 kupe. Jes' da je išao 80km/h (koliko je ograničenje bilo), ali mi je golf bio pun drva (nemam ni kamion ni službeno auto, pa mora on da dogoni).

Golf stiga' sa poliranja, branik još nije gotov.
Izgleda prelijepo, kao da je sa trake sišo.
Zalemio sam konektor vazdušnog jastuka, bio se rasklimao onaj u sjedištu, još samo da se obriše greška, stigne branik i motor sredim. Vozio sam ga 120km/h, loše ubrzava, a za mnom ne možeš da voziš ako nemaš svjetla za maglu.

El na svakom B5.5 tvrđa kočnica onako malo, tj na generalno svakom folcvagenu?

Koliko me sjećanje služi, na njemu nije tvrda kočnica (toliko). Možda je na marsovcu mekša, a može biti da je vakuum pumpa u kvaru (ili crijeva ili servo). Može biti i da je ušla voda i smrzla na ovoj hladnoći ili da je do kočionog ulja.
Ako je baš uvijek tvrda, vjerovatno je fabrički malo tvrđa.

Da prekrijem Audija mi trebaju 2 šatorska krila, a za Golfa još jedno, u pičku materinu.
Inače, audi ima neki seljački vufer u gepeku. Skinuo sam ga, pa me interesuje može li se to prodat' i koliko.

Jel ima taj Audi kožna sedšta?
Ako ima koliko bi para tražio za njih?
Pravim garnituru za dnevnu sobu, a sedišta iz A8 se ekstra za to.
Btw, u firmi su uzeli umesto Alfe 166, Audi A8 iz 1998. 2.5 tdi 150 ks, 6-stepeni manuelni menjač, dobar auto samo što ti treba 4 parking mesta za njega.

Ima kožna, crna.
Vozačevo nije u najboljem stanju. Ako ne prodam komplet kola dogovorićemo se.
U četvorku su plavo-siva što mi ide pomalo na kurac.

Lepota je subjektivna stvar, što je nekome nešto lepo, drugome je ružno, i obrnuto. Reče jednom to neko na temi.

hahaha RIO FERDINAND!

Приштевац
Lepota je subjektivna stvar, što je nekome nešto lepo, drugome je ružno, i obrnuto. Reče jednom to neko na temi.

Konačno nešta pametno od tebe. Dođi da te poljubim

Skočimiš
hahaha RIO FERDINAND!

I to kad raskrebeči ona usta karakteristična za šiptare.