Prijava

Jesi li upotrebljavao polugu?
Kod nas taksiraju sa svakakvim govnima.
Jedni su sa Stilo karavanima, pa su ih za 2 mjeseca rashodovali. Onda su kupili Astre G i Golfove 5. Drugi sa Xsarama Pikaso, treći sa Loganima. Te sa dačijama sam zamalo 2-3 puta spuc'o. Nekad su i žene primali u taj Maxi taxi što vozi logane, pa kroz grad vozile sa novogodišnjim kapama. Bila sprdnja.
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/26065_111800545508656_4672425_n.jpg?lvh=1

Kod nas vamo nije skup taxi, a ima udruženja gde su samo nova kola sa lizinga, uglavnom kie ceed.

Ima kod nas jedno udruženje, vozili su oktavije, svaka obrnula cajger, ali nijesu izgledale loše, iako ih je 90% bilo udarano jače. Sade voze lagune i pežoJe.
Ceed mi se ne sviđa nimalo. U svakome što sam se vozio krcka plastika i to mnogo. I sjedišta ispuštaju zvuke parenja, ali mi je Pro Ceed prelijep, a ni novi Ceed nije mnogo ružan.

Ima i ovde oktavija, ima i honda akord. Nije ni kilometar mnogo, oko 45 kinti. start 20

Kod nas ljeti kad nema posla ne naplaćuju start, ali zato kad padne snijeg...
I to me nervira - većina ljudi ide taksijem kad pada snijeg, a imaju auto kući.

.Vule
Ne znam koji kurac uzimaju za taksije ova odvratna kola.

Komfor brate, dosta prostora, to je važno u taksija a ne izgled. Nećeš sa njim na maturu jebemu sunce.

Oni u London imaju ogroman ajnšlag, pa može dosta da namota i da se provuče đe 'oće.

Одлично изгледа, ал дефинитивно није за по граду :Д

EL ŠAMARAŠ ALNASERA?

Jel' imao neko iskustva sa Lancia Lybrom? Prilično su jeftine na oglasima.

Ima gadnih problema sa elektronikom, a ni trap nije baš najbolji. Udobna je, ali joj je tabla...

Jebote, kakav je bezobrazluk ovih navijača u saobraćaju. Zastoj danas oko 3 u Podgorici, kolona i vidim lika u dukserici "Varvari" sa nekom maramom preko glave sa protivpožarnim aparatom i prska 206 ispred mene. Ja otvorih vrata da se luftira, žena izlazi iz pežoa, a on ladno poče da prska onu pjenu po mojim kolima. Uzeh mu aparat, pa ga klepih njime po glavi i onda sam stom pičkom navijačko-đetićkom oribao čitavo auto, majku li mu jebem.
Morao sam i na kraju da ga perem (auto).

Limitator brzine u EU
Vozači u EU uskoro će moći da voze maksimalno 115 kilometara na sat.

http://auto.co.me/upload/content-ilustracije/zupl-2013-12-02_13-47_8.jpg

U EU uskoro maksimalna dozvoljena brzina vožnje 115 km/h? Evropska komisija želi da u automobile uvede "limitatore", koji će onemogućiti vožnju bržu od dozvoljene.

Ukoliko ovaj prijedlog bude prihvaćen, svi vlasnici automobila u EU morat će u svoja vozila da ugrade "limitator brzine".

Cilj ograničenja jeste da se poveća sigurnost na evropskim putevima, na kojima svake godine gine oko 30 000 ljudi.

Odluka o ograničavanju maksimalne brzine vozila na 115 kilometara očekuje se oko Nove godine.

Automobilska industrija se protivi ovoj ideji.

Rukovodstva automobilskih kompanija ističu da se većina teških nesreća, prema satatističim podacima, ne dešava na autoputevima, već na manjim cestama koje već imaju ograničenja brzine.

Mnogi smatraju da Evropska komisija na sebe preuzima odluku koja bi trebala biti ostavljena na razmatranje svakoj pojedinoj državi članici EU.

Izvor: Klix.ba

Jebote...

Jel' imao neko iskustva sa Lancia Lybrom? Prilično su jeftine na oglasima.

Bezi od toga sto dalje. To je imao moj Pop i cak i on nije mogao da se naplaca popravki.

Nikad neću da podignem kola.
Brat od strica kupio A4, pa onaj kadet reko' da provozam što sam mu limariju radio, a u međuvremenu ga je podigao. Jebote, na 2 točka sam se vozio, još kadet fabrički baš dobro leži u krivinama (kad se uzme u obzir kad je proizveden). Mogu samo zamisliti kako bi se jugo ponašao da ga neko toliko podigne.

Stiže branik sa farbanja, ista je nijansa, odlično izgleda. Vjerovatno ću ga cijeniti 4500 x)
Moraću još na Audija limariju da popravim.

Kažeš Golf prešao 700 000 km, sa koliko ćeš da ga prodaš?
Bez uvrede.

Pisaće uskoro 220 hiljada x)
Ali jebeno dobro izgleda, samo su tasteri oni za podizanje stakala i unutrašnja ručica za otvaranje vrata izlizani.
Ako mognem da motor uradim da ne troši ulje - prodajem ga za oko 3500 otprilike. Ako se ispostavi da je otišao, možda ubacim TDI od 130ks, pa zadržim za sebe.

Valjda će Saab ponovo početi sa radom.