Prijava

Kad zameniš motor, kome se to prijavljuje?

Ideš na atest, pa nova saobraćajna. Mislim da neću prijavljivati, nego prekucati broj i registrovati 1.9TDI 130KS na 1.9SDI 68KS (naravno ako ne popravim postojeći).

Ohoho, pa ti ćeš da se lepo opariš GTD od tog golfića.

Misliš opariš kao dobijem pare ili kao da se razmnožim. Taman da kupim još jedan rovokopač lolo
Kad bolje razmislim, ovo za Zafiru je dobro, jer po tekstu je servisira minimalno jednom mjesečno.

Gtd 3500? Znaš li da sam danas kupio tj drug kupio B5.5 u TOTALNOM FULLu čipovan još na 160 konja za 3900?

Скупо брате Гетеде. Јел у цену урачуната и Космополита која ти пуши кад упалиш мотор или је то додатна опрема?

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА КАКАВ МАНИЈАК ЛОЛОЛОЛОЛО

Misliš opariš kao dobijem pare ili kao da se razmnožim.

To prvo. Dobar biznis nema šta.

Boxer
Gtd 3500? Znaš li da sam danas kupio tj drug kupio B5.5 u TOTALNOM FULLu čipovan još na 160 konja za 3900?

Jebiga, kod nas ih nema ispod 4500 (bar ne dizela), čak ljudi daju i po 7 hiljada za njih (mislim za pasata).
Tržišne cijene se razlikuju kod nas i kod vas. Ođe bih bio lud da dam četvorku ispod 3 hiljade, a da je u voznom stanju lolo

_AJAX_
Скупо брате Гетеде. Јел у цену урачуната и Космополита која ти пуши кад упалиш мотор или је то додатна опрема?

Za tebe ću dvije obezbijedit' x)

Dobra ova astra.

Moj rođak iz Oberzonthajma je kupio korsu turbo OPC, spolja bijela, unutra crvena koža, perverzija izgleda samo što je spičena aukurac. Malena sva. Ali da ide - ide. Ali i da ne vrijedi te pare - ne vrijedi.

Ne volim mala kola, posebno ako mnogo koštaju.
Vozio sam se u Korsi enjoy, ima neke kadice, polukadice koje ti dođu tačno ispod dupeta kad sjedeš u nju.

U firmi su nam nešto menjali kola sada, pa umesto Dobla i Espace-a imamo 3 Fiat Ulyssea 2.0 jtd 80 kw 2004 god. U toj zameni je otišao i moj službeni auto, ja sad treba da uzmem tog jednog Ulyssea. Jel' imao neko iskustva sa tim auto i šta mogu da očekujem od njega?

Sasvim solidno do odlično auto, nema puno razlike sa Renoom.

Ја сам био одушевљен корсом Д, имао црну 1.3 мотор 90 коња, чипован на 115, мењач шес брзина, затамњена стакла, спојлер иза, спорцки издув ма хаос ауто, иде као блесава. Најбољу опрему је имала

међутим када је дошло време за сервис пливајућег замајца, пуцала ми кара да дајем сома евра па сам је продо

mickey993
U firmi su nam nešto menjali kola sada, pa umesto Dobla i Espace-a imamo 3 Fiat Ulyssea 2.0 jtd 80 kw 2004 god. U toj zameni je otišao i moj službeni auto, ja sad treba da uzmem tog jednog Ulyssea. Jel' imao neko iskustva sa tim auto i šta mogu da očekujem od njega?

Fin je taj Fijat, JTD mu je pouzdan (i nešto je bolji od HDI), ali boli te kurac ti ga ne servisiraš. Ne znam ima li FAP filter. Ako ima, trebalo bi to izvaditi.
Osim toga, ne možeš očekivati neku ekstremnu ljepotu i performanse od kombija.

E da.
Nema trika da dam Golfa 4 ispod 3 hiljade. U firmi se čovjek hvalio kako je kupio Reno 5 '85 godište, 1.0 za hiljadu eura. 'Ajde da je bar u solidnom stanju, pa da čovjek kaže...