Automobilizam

  1. Axaxaxaxa Fap Trafika! Koje je to govno od kamiona. Koliko je njuskas 1314 dobar i legenda toliko je ovaj govno u svakom smislu. A nista gore od te prikolice nema za voznju u rikverc dok se ne naviknes.
    Stanes, znaci ja motam levi, zadnji tockovi mi idu u desno a ruda se rotira i prednji na prikolici idu u levo a prikolica ide u desno. Dooobro. Brm, brm, sve kontra! Uh nije cekaj opet. Al zato u napred ide ko pesma.

  2. Baš vam ništa ne znači pojam "izjednačavanje obodnih brzina"?

  3. Vele da su neiskusniji imali problema sa motornom kočnicom x)
    A ručica mjenjača mu je zakrivljena, pa možeš i noge da koristiš, što je olakšavajuća okolnost lolo

  4. Baš vam ništa ne znači pojam "izjednačavanje obodnih brzina"?

    Mislis na ugaone brzine? Ili brzine kojom se frizider "Obodin" spusta kad ga surduknes u Moracu?:)

  5. Obodne, ipak, tako su mene učili u školi. Ako se dobro sjećam ugaona i poluprečnik :-)

  6. Zvuči hrvatski.
    Nagađam, jel' to da se svaki obod (točak) vrti istom brzinom, tj blokada diferencijala?

    Sjeća li se neko onih Makova sa buldogom?
    EDIT:
    Na F700 mislim.

  7. Super izgleda. Ni na jednoj Alfi nisam video da su joj ispucala kožna sedišta. Koliko god da je prešla.

  8. Ni meni nijesu. Sad x)

  9. Inače, F700 je odlično išao, sobzirom da je imao oko 300KS.
    http://worldcarslist.com/images/mack/mack-f700/mack-f700-06.jpg

  10. Vele da je loš kao kamion.
    Najjači je Volvo ubjedljivo, a za njim možda Man i Skanija i eventualno Mercedes.

  11. Ma dobro to, u kvalitet kamiona se ne razumem, čisto mi se na oko sviđa.

  12. Fino izgleda, a jedan je od najudobnijih, ako ne i najudobniji.

    Nijesam znao da je Zadrugar dovde dogurao:
    http://i27.tinypic.com/j0bdja.jpg

  13. Citroen prosto zove da se odradi u pejntu :)

  14. Ništa, razvijaj biznis x)

  15. Brate radio sam ga u peintu, ali ga nisam dovršio. Ali radio sam onu Alfu Giuliu GTV, to ima na onoj temi sa crtežima.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.