Automobilizam

  1. Није се знало ко има већа муда, да ли возачи који седе на 600 коња или гледаоци који стоје на самој ивици стазе

  2. Steta sto tako nesto danas ne postoji...

  3. Eh, to su bila vremena.

    Zelena Kockica
    Ajd napišite koju o Citroenu Xantiji. Onaj 1.9 limuzina. U Citroena se ič nerazumem. Pročitaću kasnije. Ispalo nešto povoljno pa da vidim...

    Najveći problem je hidraulika, koja je skupa za održavanje, a voli poslije 10 godina da se kvari.
    Dobro je ako taj motor ima Boš pumpu. Lukas su pravile probleme, a sa njom je dizel tromiji (bar dobar dio njih, uključujući i Xantiju).

  4. Šteta što nema danas, pratio bih redovno.
    Ginulo dosta ljudi, ovi ludi gledaoci, kakve budaletine.
    Vrh vozači, profesionalne mudonje.

    http://www.youtube.com/watch?v=-R7ws741KpE#t=45
    Legendarno!
    Trebalo je muda i za kopilota.

  5. Koliko često parkirate na mjesta za invalide?

    Nikad. Nema tih para za koje bi tu parkirao... Treba da mi to posle bude baksuz.

  6. Мени је сан да купим неки аутић из тог периода и да га средим, са индентичним боди-китом, налепницама и тако тим. Мотор пошто сам сиромах нећу дирати хехе

    има ли ико искуства са пежоом 205 ГТИ?
    http://www.polovniautomobili.com/oglas3889503/peugeot_205_gti/

  7. Recimo da imam ja. Drugar ga je imao do pre godinu ipo-dve, pa ga je prodao. Ne zato sto je los, naprotiv, vec zbog finansija. Trebale su mu pare, i jbg.. Inace, prvi vlasnik je bio njegov cale. Kupio ga je i odrzavao maksimalno. Isti je kao ovaj sa linka, samo je beo i nema bele migavce napred. Ostalo je sve identicno.
    1.9, 115ks, kao pucka je bio. I jos je, valjda. :)

  8. Mislim da je bolji od Golfa GTI lolo

  9. Greska, nije 115, nego 130ks.

    Ma kaki bolji od golfa, nista nije bolje od golfa lolo

  10. GOLF PENETRIRA SNAŽNO I U PIČKU

  11. Skupi su djelovi za GTI-a. Inače je 205 jedino gradsko auto koje mi se sviđa.
    Još jedan problem za GTI-a - može biti da se na njemu iživljavao neki balavac.
    Prije možda godinu dana sam uzeo očev Golf 2.0TDI i stajem na semafor. Pored mene 205 GTI noviji tip i neki klinjo u njemu. Poče da turira, reko' da ga vratim na mjesto i prifatim trku (inače dok vozim dvojku samo se "trkam" kad klinci u nabudženom jugu traže). Lik daje puni gas, potpisuje se, malo mi pobježe u drugoj, ali sam ga ubrzo pretekao. Kad to učinjeh, on zabi gas do poda, poče da se ljulja, da čupa volan, nešto maše, pizdi. Mogu samo zamislit' kako se naljutio na "smeće" kad je parkirao lolo

  12. Nadam se da ćeš moći da skreneš sa njim.

  13. hehe, i ja se toga plasim, gtd. Da ne zalivade novinari na prvoj krivini na stazi :D

  14. Pa da pjevaju:

    tu sam naš'o ludom srcu žicu
    tu Bog stvori Mustanga kosačicu

    x)

  15. Ispade sad da vozite trke po gradu, pa kao loše skreće... a svi bi ste voleli jedan ovakav. Ja prvi.

  16. Pristevac, naravno da bismo ga rado posedovali. Ali u poredjenju sa drugim automobilima, lose vozne karakteristike je imao, kao i svi masl kar uostalom. Otud sprdnja ova.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.