Automobilizam

  1. Moj drug ima one diplomatske tablice. Ide astrom 180km/h, ograničenje 60km/h nešta malo, debelo, plavo sa radarom u ruci iskače iza grma i kad vidi tablice ponovo se vraća na prvobitnu poziciju.

    Miki, drži ga u prvoj ili rikvercu (zavisi od nagiba), pošto ručna može da zaledi na nižim temperaturama.

  2. Ja tipujem da je A6. :)

    Koje kvalifikacije su potrebne da bi vozio to?

  3. Meni je stric bio pukovnik pa su imali za službena kola A8 4.2 i znam da je stric jedini od svih oficira sam vozio tu aždaju. Išao je službeno u NS pre jedno dve godine pa me je povezao. Auto ide 220 km/h kao od šale.

  4. Koji A8? Da nije D2? x)

  5. Koja je max brzina sa kojom ste se vozili?

  6. Ma to su azdaje.
    Da se vratim na ono za parkiranje menu su pricali da maksimalno izbegavam da parkiram pod rucnu vec da uvek prva ili rikver izmedju ostalog i zato sto kada se neko parkira ili izparkira da ako te udari malo dok je pod rucnom da ces imai stetu jer kad je pod rucnom on je ukopan a da su manje sanse za stetu ako je ostavljen samo u brzini jer onda iako te udari on ima mali hod pa apsorbuje udarac i manje je sansa za stetu. p.s mrzi me da pazim na rukopis.....

  7. 220 kojom sam se vozio, a 185 kojom sam vozio.

  8. Moj je 2.8. To je tu neđe x)

    Koja je max brzina sa kojom ste se vozili?

    250km/h. Moglo bi i više, nego limitiran.

  9. Ja oko 600-700 na sat, avionom.

  10. Realno, ko je išao negde avionom, išao je i mnogo brže.

  11. Šta je avion? Jel' to predak automobila?

  12. eh sad, pa šta ja trebam da pišem kad sam prošle godine putovao u svemir???!!?
    brzina spejs šatla

  13. lol pa ja sam onda putovao preko 1100 kmh :D

    na kopnu 160, nista posebno

  14. Najbrze sam se vozio audijem a6 4.2 ja sam video da pise 270 a ovaj mi tvrdi da je bilo 280 jer kao zna da kade se zaleti na tom mestu kao stigne maximum od tih 280 (ta ista osoba mi tvrdi da je tim audijem prosao kroz naplatnu rampu nis 200 jer su ovtorili jer je bio najavljen) a vozio bmw e39 525d oko 210

  15. Makaronac
    eh sad, pa šta ja trebam da pišem kad sam prošle godine putovao u svemir???!!?
    brzina spejs šatla

    A ja putovao kroz crvotočinu nenormalno brzo ne samo kroz prostor, već i kroz vreme.

  16. Sučim najčešće putujete na dalji put (recimo inostranstvo, ne računajući područje bivše Jugoslavije)?
    Ja svojim kolima, ne volim da zavisim niodkoga. Morao sam jednom avionom, govna mi zaplijenila vozačku.

  17. Ja sam išao nekih 220-230 km/h sa BMW M6, nisam ja vozio. A kad sam ja vozio oko 200 km/h sa Volvo XC60 ljetos.

  18. Najviše brate volim vozom. Prošetam ko čovjek kad hoću, uživancija.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.