Automobilizam

  1. Al je ružan krv ti jebem.

  2. Serija 260 Patrola jes' malo grđa (ima onaj izbačen krov i farove ka' Jugo), ali nije mi izgled toliko važan ako je dobar terenac.

  3. Ma patrol je bog ali troši ko raba.

  4. Nije serija 260 gora od ostalih?
    Koliko kila nafte? Prelazi li 15?

  5. Pa tako, između 13 i 16 litara

  6. Što voziti Nivu 1.7 koja troši 15 litara benzina, kad možeš Nisana 2.7 koji troši 15 litara nafte? x)
    Šta misliš o Uazu + 250TD iz mečke?

  7. Kolika plinska boca, jebem li mu...

  8. Jbt, traži 3200 eura za w124. Onda sam ja dobro prošao što će čiča da mi ga da za 1000 eura.

  9. Nije red da rod zajebava sa cijenom x)

  10. Jel i 250d ima (dupli) lanac umesto kaiša?

  11. mickey993
    Jel i 250d ima (dupli) lanac umesto kaiša?

    Trebalo bi da Mercedes (pogotovo stariji) ima lanac.

  12. Koliko bi bio panorama krov za Stila, da ne zna ko tačno? Drug 'oće da ugrađuje. Kontam da je jedno 300-400 eura...

  13. Sad sam pitao drugara on ga je ugrađivao u Stila kupe. Za Stilo karavan je 600 eura sa ugradnjom, a za običnog 500 eura. Bar u Pančevu.

  14. http://www.autopedija.com/index.php/20090901357/fiat-stilo-2001-2007.html

    Ала га напљуваше овде. Еј, цури вода у кабини.

    Едит е синоћ сам био озбиљан за ону Алфу, ко оће да купи нек пише. ГТД знам да ти желиш први али стани у ред.

  15. Ma on bi ugrađivao, ja bih mu malo pomagao. Instalacija je tu (bar dio). Jebeš ga, panorama im je slaba tačka, ali fino izgleda. On ima hečbeka sa 3 vrata. Ljepši je nego onaj sa 5, mada je tvrd (tvrđi od njemaca, mada nije previše).

  16. Za hečbeka je sam taj krov 400 eura. Mislim da može i jeftinije da se nađe po otpadima.

  17. Za 1.2 dihtung, trap i elektroniku je poznato da mu nijesu jača strana, ali da pušta vodu u kabinu...
    Nijesu ni detaljnije opisali, jel' curi od klime ili od kedera...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.