Automobilizam

  1. mickey993
    Za hečbeka je sam taj krov 400 eura. Mislim da može i jeftinije da se nađe po otpadima.

    Vjerovatno je cijena za nov?

  2. On je to u ovlašćenom servisu radio 2012 godine i uzeli su mu 520 eura, 400 je bio sam krov, a 120 ruke.

  3. Koji mu je motor u tom stilu?

  4. Шта ће ти, ниси и ти ваљда купио италијана?

    Ово је ауто

    http://www.autoportal.rs/images/main/najznacajniji-automobili-sovjetskog-saveza.jpeg

  5. Nijesam ja kupio, jezik pregrizo. Drug jedan naslijedio od starijeg brata, pošto je ovaj kupio nova kola, pa bi malo da uloži pred prodaju. Motor benzinac, mislim da je 1.6.

  6. Mislim da neće vratiti te uložene pare. Npr. dobar Stilo sa jtd motorom je 3000e, a kad ima panoramu 3100-3200e.

  7. Ја још рифрешујем страницу неколико пута, видим ти си постовао па се чудим, али не могу да се начудим, па реко..

    Шта фали Стилу, не возиш га кад је киша и здрао.

  8. E, Sime, Sime. Pa vidiš li na prošloj strani.

    Koliko bi bio panorama krov za Stila, da ne zna ko tačno? Drug 'oće da ugrađuje. Kontam da je jedno 300-400 eura...

    mickey993
    Mislim da neće vratiti te uložene pare. Npr. dobar Stilo sa jtd motorom je 3000e, a kad ima panoramu 3100-3200e.

    Ma dobio ga džabe, pošto je sjebao prethodna auta, pa bi da nešta napravi.

  9. Koji će mi k**ac auto koji ne mogu da vozim po kiši? :)

  10. mickey993
    Koji će mi k**ac auto koji ne mogu da vozim po kiši? :)

    Nemoj nikada da cenzurišeš, slobodno napiši kurac.

  11. Не пратим тему баш пажљиво, нисам дуго постовао а још ме овај случај са банованом браћом скроз слудео љољата.

  12. A možeš po kiši, majku mu, nemojmo prećerivat'. Dok god imam aparat za varenje, neću dozvoliti da mi pušta na šiber x)

    EDIT:
    U ovom slučaju na panoramata.

  13. Objasni mi upotrebnu vrednos panoramskog krova

  14. Приштевац подели са нама клип како дрифтујеш, што се штекаш :)

  15. I don t care
    Objasni mi upotrebnu vrednos panoramskog krova

    Jesi li jeb'o u autu?

  16. Scouser
    Приштевац подели са нама клип како дрифтујеш, што се штекаш :)

    E jebi ga, otpala mi kamera sa haube dok sam driftovao :(

  17. Hogar jesam, kakve to veze ima sa upotrebnom vrednoscu panoramaskog krova?

  18. Ne valja panorama za jebanje, razmagli sve x)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.