Automobilizam

  1. Blizu si bio. Golf 2 x)
    Rijetko ka' djetelina sa 4 lista. Valjda je 50 eura komad...

  2. 50 eura. Fala im.

  3. Jebiga druze i sam si rekao da je retko :)

    GTD, koji auto preporucujes od 2000 pa na vise.
    Da je oko 1500-2000 evra, da je ono pouzdan, i da nisu skupi delovi.

  4. Golfa dvojku lolo
    Reci nešta detaljnije. Limuzina, hečbek, godište, benzin ili dizel?

  5. Za brata mog to.
    Ma godiste kazem ti od 2000-2014
    Pa ono moze i limuzina i hecbek nije vazno.
    Benzin, jasta.

  6. Мицубиши ЛАНСЕР јес да није од 2000 до 2014 и да није од 1500 до 2000 евра ал је одличан а уз то баш га сад имам на лагеру... Пожури још мало па нестало!

  7. Reno Laguna jedinica. Trap je osjetljiv, ali je jeftin.

    EDIT:
    I Vektra je dobra, mada nijesam imao iskustva sa benzincima.

  8. Мицубиши ЛАНСЕР јес да није од 2000 до 2014 и да није од 1500 до 2000 евра ал је одличан а уз то баш га сад имам на лагеру... Пожури још мало па нестало!

    Hahaha jos nisi uvalio? :D

    GTD, on hoce Alfu 147 ili punto..
    E sad sta mislis kakvi su?

  9. Možeš da naslutiš moje mišljenje x)
    Bolje mu je Juga od Punta. Nikad gradsko auto sa manjim ajnšlagom nijesam viđeo. Čak i Felicija bolja. Lim mu je dosta tanak, mada je pocinkovan. Često se kvari servo, mali hladnjak je dosta nepristupačan itd. Ako mu je to prvo auto nek uzme. Bolje da slupa punta, nego neka ljepša kola.
    Za 147 je najgore održavanje. Lako je za ono što džabe iz Italije uvoze. Trap je loš, a pritom i skup. Možda i nekako da nemamo ovakve "puteve".

    Ne znam koliko je pametno kupiti auto 2000. godište, a da za istu cijenu možeš naći auto iste klase, samo 10-15godina starije lolo

  10. To mu i ja kazem, Audi 80 za te pare ko nov :)
    Al on oce novije pa novije.

  11. Još B4, milina. Možda mogne Audi A4 B5 solidan naći za te pare.
    Kako ono naši stari kažu "nijesam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari". + je pad cijene kod Italijana dosta izražen. Prije neki dan vidim upravo A4 B5 na kamionu, ćeraju ga na otpad. Nit je havarisan, nit ništa, na naše table...

  12. "Само" 10-15 година старије? То једино ако је нека милфара од 35 ал да је очувана ко ГТД-ов голф, онда може. У противном мора млађе. Узми млађи ауто човече.

  13. GTD moram da ti kazem da si me razocarao. Ja sam mislio da si ti pravi fan golfa mark II a ti ono lajk neki amater koji nema sve delove golfa. Aj nekako da predjem preko toga sto nema sve delove, kad gle on cak i nece da kupi originalni deo kako bi ga kompletirao ccc

  14. Da je oko 1500-2000 evra, da je ono pouzdan, i da nisu skupi delovi.

    Vektra b je jako dobra za te pare. Benzinci 1.6 16v i 1.8 16v su perfektni motori. Nisu uopšte skupe za održavanje, ali im je limarija problem. Problemi je još mogu očekivati i sa letvom volana ali ni to uopšte nije skupo. Mada mislim da ćeš za te pare naći 2000+ godište. Ja sam svoju 2001 godište, dizel, platio 2600 eura, uvoz iz Slovenije.

    Od 147 benzinca beži što dalje. TS motori (osim 2.0) svi pišaju ulja strašno puno i imaju gomile problema zbog kojih treba da visiš svake nedelje kod majstora.

    Za te pare su ti solidni : Reno Laguna 1 i Megan 1, Pežo 306 i 406, Ford Fokus i Mondeo i još jedan isto tako solidan auto - Micubiši Karizma, ne troši puno, a dosta je pouzdan.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.