Automobilizam

  1. Abarth zvuči ka' da ima 3 hiljade kubika, milina.
    Pored enterijera (što je subjektivna stvar) ne sviđa mi se što motor nije pozadi ili bar što nije zadnja vuča. Bio bi dosta upravljiviji.

  2. To bi onda stvarno bila perverzija, kad bi motor bio pozadi.

  3. Ово је, уствари, генијално- одржана је структура аута а има свежег ваздуха

  4. Slabo ih ima, a fabričko je.

  5. Kupio Burazer auto. Doso sinoc, dono cevapa da casti, kaze izadji ispred da vidis. Polo 1.0 multipoint. A prico da ce da kupi Punta, nego kad je otiso da ih gleda, a ceo zivot smo vozili uglavnom nemacka kola, samo je moj prvi auto bio Fiat 131 Supermirafiori, odustao.
    Lep Polo, njemu i ne treba vece, AL DE UZE TAJ MOTOR!!! Svetli mu Checkengine lampica, kaze rekla mu ta zena to je neka mrezica u auspuhu, samo treba da se zameni. Jeste al u kurcu. Na njemu su lomljene klipnjace, nema brusenja lezajeva samo polumotor. A da ako bude trosio litar manje benzina od majkinog Pasata od 100 konja. I jos mu menjac nesto zeza kad salta iz cetvrte u petu. Zao mi u pizdu materinu, al sta da mu radim. Daj Boze da ga lepo sluzi.

  6. Nek mu je sa srećom.
    Nije sve tako crno. 1.0 multipoint je mnogo bolji od svog prethodnika sa 45KS i troši litar do 2 manje. Jes' da je sporiji od Juga 55, ali fino ide za gradsko auto.
    Mnogi motori imaju lomljene klipnjače. Zajebano je za polumotor finansijski ako se ne može obraditi.

  7. Mene je ovo seljanija. Fabrika je zakon.

  8. Solidno ide. Najbolje bi bilo da ga provozaš i vidiš jeli prespor za tebe.

  9. Malo mi je kubika i konja, auto izgleda glomazno onako, a motor 1,6.
    Možda ide ko zmaj al mi nekako malo kada vidim brojke.

  10. Šta znam, majku li mu... I ja bih prije uzeo 2.0 TDI.

  11. Kod automatika, da li da ga ostavim u D ili da ga izbacim u N?

    Dobio sam pre par dana posao da radim kao vozač jednom liku, platica je 25 000 dinara, ali je solidan auto koji se vozi - MB W210 300D.

  12. Kako misliš da ga ostaviš u "D" ili u "N"? Kad stoji na semaforu u "N" stavi, kad ga uparkiraš kontam u "P".

  13. Ovaj što je pre mene vozio je uvek na semaforu ostavljao u D i držao na končnici, a meni to zvuči kao uništavanje auta.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.