Automobilizam

  1. mickey993
    Ovaj što je pre mene vozio je uvek na semaforu ostavljao u D i držao na končnici, a meni to zvuči kao uništavanje auta.

    Nikako to nemoj. Jedino ako se zaustavljaš na nekoliko sekundi ostavi u D, pošto ne valja ni stalno da šaltaš iz N u D (i obrnuto), inače na semaforu obavezno u N.

  2. Kad ubaciš na semaforu u N drži kočnicu da ne bi krenuo.

  3. Hvala puno na savetima, pošto sam automatika vozio ukupno 20 km iz 2 puta i to magistralom gde nisam imao ta zastajkivanja.

  4. Kod VW grupe je preporučljivo da se kreće iz mjesta iz stepena "2", ne znam kako je kod mečke.

  5. Al' bi ga razjebali na ovim našim oranicama

  6. Pa ima 4x4, ali ne i pravi centralni diferencijal. Nema reduktor, kao ni blokade prednjeg i zadnjeg diferencijala. Ono, kontam da pomaže kad je kiša ili sneg, ili za povremene izlete van puta, ali ništa ozbiljnije.

  7. Nije mi to ni potrebno, ali mi se čini da klirens previše mali i da će se lako nasući?
    http://www.youtube.com/watch?v=98NbdnPWyRg

  8. E pa to je već posebno pitanje, zavisi gde bi ga terao.

  9. 165(15-inch Tyre)
    175(16-inch Tyre)
    160(17-inch Tyre)

    Jebem mu majku, veći na Golfa mi crvenog x)

    Ako budem kupovao kola za terena koja se neće mnogo voziti vjerovatno bi izbor pao na Nivu 2131.

  10. Kad smo kod onog Suzukija, jel' to Fiat i njih kupio? Video sam ista kola sa znakovima Suzukija i Fiata.

  11. Fijat Sedići, nastao u korporaciji. Fijatov je dizel motor i u Suzukiju.

  12. Sviđa mi se ona mečka na poslu, šteta što je posao na određeno....
    Onaj 3.0 dizel kida asfalt kad daš gas.

  13. Jel' imaš određeno radno vrijeme?
    Da nijesi razmišljao o vožnji kamiona ili autobusa?

  14. Radim od 9 do 17h, a razmišljao sam o tome ali po novom zakonu kod nas moraš da imaš 24 godine da bi dobio D kategoriju, doduše mogu CE, ali pre toga mi treba C i trebao bih da uložim 1000 eura za to. Videću kad mi ovo istekne ću da tražim posao elektroničara ili imam neku šemu da radim sa ovim što rade prevoz putnika Zafirama i Multiplama.

  15. Jebem ti naše "puteve". Ništa danas bez 15 centi klirensa ne može izać na magistralu x)
    Vukoh Golfom uzbrdo nekog lika sa Astrom, nasuko se na blato.

    http://www.vrelegume.rs/barometar.php
    Jedna budala odlučila da kupi Čeri po paroli "novo je novo".

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.