Automobilizam

  1. Fin Aston, majku mu jebem.

    firma može da propadne

    Nije valjda toliki baksuz da pare pukne u firmu koja će loše poslovati.

    Gazimudo
    Samo da obavestim drage prijatelje, nadjoh kod lokalnog autoelektricara polovan akumulator od 55A za 1000 kinti. To je dobra vest. A losa je da nece jugic da upali lololo

    Prvo kreni od akumulatora, da ti nije dao koji da ne valja x)

    @ydamoydamo
    Zvučiš kao dijete Ajaxa i Pazla, a ustvari si običan Pazl. Popravljaš se.

  2. gtd,nisam ni ajax,ni pazl,ja sam brat tvoj i molim te da se vratis u realnost,znam da je tesko,ali prebrodicemo to zajedno...bilo je lepo sve ovo vreme gledati da si konacno pronasao svoju srecu,ali doktor je rekao da si preterao i da moramo prestati pre nego sto svet fantazije uzme maha

  3. Nemam ja braće koja se drogiraju i pričaju ka' navidana. Teleportuj se do mene da dokažeš da si moj brat.

  4. super B može da zakuje na 30 000. Ovako voziš Astona

    Znam dvojicu što voze na taksuju superbe 2.0 tdi, ''ozloglašeni'' od 140 ks, i jedan je prešao za 5 godina 350 000 km, a drugi, za isti vremenski period 370 000 km. I jedan i drugi imaju kožni enterijer, osećaj je kao u avionu, a plaćeni su po 25 000 eura i poprilično su isplatili svoje pare, a svaki dan su bili na poslu i nisu imali nekih većih kvarova.

  5. Superb je po mom mišljenju odlično auto.
    Danas može svašta da se desi. Drugu je otišo motor na novom Meganu na 10 hiljada. Bila garancija i zamijenili motor.
    Kad bolje razmislim, nikad nijesam čuo da se to desilo sa novijom Škodom, ali sranja se danas dešavaju, jebi ga.

  6. Pu pu pu, daleko bilo sa Meganom. Eno ga odmara u garaži, živ i zdrav.

  7. Ovaj je benzinac bio, fala Bogu.

  8. ja sam GTD-ov brat od tetke i samo da kazem da sam jako zabrinut...nema nikakvih kola nema nista,umislio je da je profesionalni automobilista,stta vec i po cele dane provodi na raznim sajtovima zamisljajuci da ima kola...sve je pocelo jos neke 2006. godine...molim vas da ne verujete u njegove price i time dodatno podsticete njegovu bolest

    Daj bre šta troluješ ovde? Čovek ima sasvim solidne savete. I uostalom što bi neko izmišljao da ima 2 20+ godina stara auta?

  9. Ako računamo kombi to je 3.
    Pušti Pazla, ljuti se što glasam Mila xD

  10. Novi Renault Espace i Laguna: novi renderi
    Renault je na prošlogodišnjem Salonu automobila u Frankfurtu publici predstavio i svoje novo koncept vozilo Initiale Paris koje po najavama fabrike karakteriše Renaultova vizija vrhunskog automobila.
    http://indianautosblog.com/wp-content/uploads/2013/09/2015-Renault-Espace-rendering.jpg

    Za Initiale Paris Concept se pretpostavlja da nagoveštava kako bi mogao da izgleda naslednik modela Espace, a za koji se kaže da će biti luksuzniji model koji će kombinovati stajling i praktične elemente SUV-ova i MPV-ova, a biće napravljen na CFM1 modularnoj platformi. U međuvremenu se pojavio i ovaj novi render koji nam pokazuje kako bi trebalo da izgleda serijska verzija ovog koncepta.
    U svakom slučaju, Renault Initiale Paris Concept pokreće dCi 130 dizel motor sa 400 Nm obrtnog momenta, u paru sa šestostepenim EDC automatskim menjačem. Renault navodi da je novi motor za 25% ekonomičniji u odnosu na dizelaš sličnih performansi, kao i da emituje 40 g/km manje CO2.
    Initiale Paris Concept je dugačak 485 cm i ima mesta za četiri osobe (s tim što će serijski model verovatno imati 5+2 konfiguraciju), a iako je sličnih dimenzija kao i Renault Grand Espace ovaj koncept je od njega lakši za 250 kg.
    Njemački Auto Bild je inače objavio i jedan render buduće Renaultove Lagune koja se može očekivati tokom 2015. godine.
    Laguna se u sadašnjoj generaciji u prodaji pojavila još 2007., a prošle godine je ponovo doživela manje doterivanje (Laguana Collection 2013).
    U svakom slučaju, Lagunu za 2015. godinu će pored novog izgleda karakterisati i prostranija i komfornija unutrašnjost (sa kvalitetnijim materijalima), bogatija oprema, poboljšana bezbednost, kao i ekonomičniji motori.

    Izvor: AutoBlog.rs

    Pasat B8 valjda:
    http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/b2/17/93/b21793c46d3b8be08f0f5bdb6af19b89.jpg

    Ovo sad strašno povoljno x)
    http://www.nezavisne.com/automobili/auto-novosti/Ko-prizna-prekrsaj-placa-pola-kazne-233274.html

  11. Prvo kreni od akumulatora, da ti nije dao koji da ne valja x)

    Vergla ko lud, al nece dupali. Nece ni svetla , ni onu lampicu za plin jebo ga ja..

  12. Provjeri svjećice i kablove. Ili je to ili napajanje gorivom.
    Ne pali na benzin?

  13. hah,GTD-e,provaljen si,dzaba se izvlacis sad pokusavajuci da skrenes temu

  14. GTD
    Provjeri svjećice i kablove. Ili je to ili napajanje gorivom.
    Ne pali na benzin?

    Sredio cale. Morao da radi nesto sa masom, jebem li ga. U svakom slucaju, prosli smo najjeftinije sto smo mogli.

  15. U jebote, pa ono je vektra otišla u kurac.....

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.