Automobilizam

  1. Vezni ispod branika?

  2. Рубови, сајтне, није и даље то толико страшно, ал мене нервира и много је више него пре.

  3. Jel' kad prije rađena limarija?

  4. Јес, рађена скроз и фарбан скроз.

  5. Danas išao u školu i vidim beli lanser NS table pun cigana, pa se setio da te pitam. :D

  6. Хахахаха, дувај га, нисам ја из НСа!!!11 хД

  7. Uh, bre, za te pare mogu da kupim stan u BG-u, otvorim svoju firmu i da kupim novu Škodu Superb 2.0 tdi.

  8. Stan koji će da budu mrtve pare, firma može da propadne a super B može da zakuje na 30 000. Ovako voziš Astona

  9. ovo će kupiti neka bijeda i ugradiće mu plin, 100%

  10. Samo da obavestim drage prijatelje, nadjoh kod lokalnog autoelektricara polovan akumulator od 55A za 1000 kinti. To je dobra vest. A losa je da nece jugic da upali lololo

  11. Beda može da nakrpi 3000 za A8 4.2 pa dugura plin, ovo neveruem da će ići.

  12. Uvaliće mu plin kako god.

  13. Ma dabome, daće 200 k evra a štedeće na gorivu.

  14. ja sam GTD-ov brat od tetke i samo da kazem da sam jako zabrinut...nema nikakvih kola nema nista,umislio je da je profesionalni automobilista,stta vec i po cele dane provodi na raznim sajtovima zamisljajuci da ima kola...sve je pocelo jos neke 2006. godine...molim vas da ne verujete u njegove price i time dodatno podsticete njegovu bolest

  15. Al laminat u garazi...Mora da ima i grejanje da ga drzi na 25c, i ovlazivac vazduha.

    Posteno, jeste dobar ali nije ni blizu taj smek kao oni stari sto su imali. Unutra su neki prekidaci od Forda jebesmisve.

  16. Šta laminat, parno grejanje. Kapiram da je ovo neka pomoćna dnevna soba.

  17. Krenes opusteno negde u klabing, a za tobom idu tri vozila za obezbedjenje, da ti ga neko ne sjebe.
    Uvek se setim mog drugara, prica nam jedan lik devedesetih godina, bio u Nigeriji, kaze tamo ubiju coveka za 500 dolara. A on se izbeci, mrtav ozbiljan: "500 dolara!?! Pa ovde ako imas 100 maraka trojica za tobom idu..."

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.