Automobilizam

  1. A sta sam procitao na nekom vojvodjanskom sajtu da je vozac audija prosao sa manjim telesnim povredama i posle pregleda u hitnoj pomoci pusten kuci.

    Jbt sta ti je premijum auto....

  2. A provali u kuriru što ima slika, ide 260 km/h, a potrošnja 51.5l/100km.

  3. Negde sam isto procitao da je S8 taj montor je onda 5,2tfsi bog te jebo i nesumljam da trosi toliko na 6iljada

  4. A provali u kuriru što ima slika, ide 260 km/h, a potrošnja 51.5l/100km.

    Ћале мој се '87.- '88. возио у тада новом Опел Сенатору који је имао тај мерач тренутне потрошње, при паљењу је показивао 20так литара лолололол

  5. Znam nesto iz price da je cale imao odavno valjda se ja nisam ni rodio sluzbenog opel senator i da je imao astronomsku potrosnju...

  6. Al' koliko je lud taj otac da da ''klincu'' od 21 god. da vozi takvu mašinu. Meni je ćale popizdeo za Lančiju jer je imala 155 ks. Svaki put mi kaže koji će ti kurac preko 120 ks.
    Sad imam Fokusa od 101 ks, reakcija: e tako, dosta ti je to.

  7. Nasao sam ovaj link http://www.svet.rs/top-vesti/stravicna-nesreca-u-novom-sadu-troje-mladih-izgubilo-zivot da je stvarno audi isao u tom trenutku 160 onda je audi neverovatno dobro prosao

  8. opel senator i da je imao astronomsku potrosnju...

    Masa službenih su imali 3.0 ili 4.0 motore. Msm da su samo u Nemačkoj prodavani oni 2.5.

  9. Bio 4.0???? Znaci ipak ne baraonisu radnici :D ja mislio oni seruckaju jer su drkali kurac kako su se cale i kum izivljavali nad drzavnim parama. Ipak nesto ne lazu :D a je l moguce da je trosio 40l kad je isao blizu 200? Ili to lazu?

  10. Е, а ове:
    http://www.kupujemprodajem.com/Alu-felne-za-BMW-serije-3-13182267-oglas.htm?filter_id=11886774
    Исто су џабалеску, само што су 15ице, маму им јебем...

  11. Troši vjerovatno 40-tak litara na većim obrtajima.
    A taj Audi, pretpostavljam 110 da se kretao. 160, pa teško. Za trepćuće zeleno je dobro, jer znaš kad će se upaliti žuto, pa ćeš teško preć' na crveno.

    Sad kod nas tehnički zajebani u pičku materinu.

  12. Te su ljepše, enemi. Ali, zamisli ti staješ pored moga Golfa i vidiš da su felne iste veličine lolo

  13. U Petrohemiji u Pančevu su imali 3 Senatora 4.0, koji je koštao 120 000 maraka. 89' kupljen, posle su prešli na Omegu B restajling 3.2, a sad imaju Audija A6 nzm koji je motor. Ćale mi je radio u Petrohemiji pa je par puta vozio direktora na službena putovanja, pošto direktor nije imao vozačku (a ni neku školu da bude direktor).

    Direktor Pošte u Pančevu je imao službeni auto, Alfu 166 3.0 automatik, novu kupljenu, hvalio se kako troši 25l u gradu lagano.

    A evo ti na primer u Halmstadu (gde sam trenutno) od 1990 nema službenih vozila. Gradonačelnik vozi Reno Lagunu 2 1.6 16v restaling (bar tako ovaj što mi je šef kaže).

  14. Cale je kloliko mi je pricao a ja upamtio imao od sluzbenih. Golf 2 1.6, senatora 4.0, omegu 2,5dizel pa zamenilu za 2,8 benzin msm, vectru c 2,2, pa bmw e39 525dizel i sad a6 3.0tdi.
    A privatna sto jeftinija cisto da se ima i mi da imamo

  15. Ne kontam šta će im tolike kubikaže? K'o da će na trke da idu. Realno umesto tog Senatora 4.0 može da se uzme i w124 250d, ne troši više od 9l u gradu kad ga gaziš.

  16. Zbog prestiza. A i kada se ide na neke sastanke ili se sklapaju novi poslovi biznismeni ili kako god oces da ih zoves gledaju jedan drugom odlea, satove, telefone. Verovao ti ili ne ali vozni park poslovnog partnera se dosta i gleda i jedan je od faktora u odlucivanju kad se sklapa posao. Jer fol kakav si prena voznom parku takav stav imas i prema polsu, tolko cenis sebe, svoj imidz itd itd....

  17. 124-ka i Senator nijesu ista klasa. Senator je ka' neki premium, prava limuzina, ka' S klasa.

  18. 124-ka i Senator nijesu ista klasa. Senator je ka' neki premium, prava limuzina, ka' S klasa.

    Znam ja to, ali ni mečka nije loša. A i čale mi je pričao da je masa firmi po Nemačkoj imala ili w124 ili audi 100 ili najbogatije w126. Masovno dizele.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.