Nekima stvarno treba ograniciti postovanje po forumu. Nemam reci koliko su glupi i nezanimljivi zezatorovi skrinsotovi. Odlican primer kako ne treba raditi.
Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.
Nekima stvarno treba ograniciti postovanje po forumu. Nemam reci koliko su glupi i nezanimljivi zezatorovi skrinsotovi. Odlican primer kako ne treba raditi.
Ne vidim skrinšot u tvom postu. Nekim ljudima treba zabraniti spemovanje na svakoj mogućoj temi. Prestani da me pratiš po sajtu. Nađi život! xD
Океј ондак. А најјачи је МенталиДистрбд хаахха за сиду хааххахаах
Pa brate, kakvih paljevina ima, uopšte se ne bih čudio da je bio ozbiljan. A i ono što sam napisao je delimično tačno.
http://img28.imageshack.us/img28/875/vuksipobedio.png
Decko mi ulepsao dan. :)
Ja sam sačuvao u računaru malo dužu prepisku... Odlično, odlično!
Ovo je bio sam vrhunac. :)
Zaista odlicno.
HAHAAHA..najs najs
Zbog ove teme se ne usuđujem doći na čet :)
Baš te briga, Messalina :)
Ne lupeta se samo na četu.
Dodješ, probaš, odeš ili ostaneš.
To ti je to :)
чек сад ћу направим цео
Ево Џерико, сад иде цео принтскрин! ОПЕТ СЕЉАК РУЛЗ!
http://i54.tinypic.com/umrnq.jpg
Kakve ja gluposti lupam tamo, ti i da nešto lupiš, izgledala bi k'o beba naspram mene. :)
ahhahahhahahhaha Fejz
Bravo za scrinšot
Pečatiram i potpisujem komentar
ahahahhahaa i zbog ovakvih stvari su njega banovali onomad?? Što bre?
Nisu ga banovali zbog toga.
Banovali su ga zbog ovoga, van svake pameti.
dobro ovo moe je smesno i tako to, al reme ovo tvoje je sranje, mislim koga jos zabole sto ti mos da napises nesto glupo na saranjeno govno
http://img820.imageshack.us/img820/4206/69677335.jpg
http://img825.imageshack.us/img825/13/yyyyz.png
HAHAHA