Prijava

Problem, da hocete da lupite plus, a lupite minus se iznenađujuće često dešava ovde. Laptop korisnici bez miša i korisnici sa preko 0.5% u krvi verovatno imaju većih problema sa tim. Predlog je ili da se uvećaju malo one ručice, ili da se razmaknu (recimo da stoje razmaknute, a izmedju x:x ili tako nesto, setice se vec kajzen). Druga (teza) varijanta je da se uvede da user moze da promeni misljenje dok ne reloaduje stranicu, ili jos teza da moze da promeni u roku od 10 sec (to bi vec bilo izivljavanje nad adminom ali eto i to kao predlog)

Podržavam! Ovo je dobar predlog, ozbiljno.

Meni danas lupiše minus slučajno...i ja podržavam!!! :-)

Pa jebote, ako ne mozete da pogodite palac gore ili palac dole, onda mislim stvaaaarno... :)))
Ne znam, ja NIKAD nisam imao problema s time, a koristim lap top pola vremena, u svakakvim stanjima. ;) Ja bih uveo onaj test - ko ne moze da hoda po pravoj liniji, dodirne vrh svog nosa i pogodi pravi smer palca, oduzima mu se vukajlijaska dozvola!

Ja ovo ne pricam u svoje ime, nego kao pojavu koju sam primetio.
A, ima korisnika koji nisu tako vesti sa prstima kao ti Che :)
Da vidis mog caleta kad uzme racunar a na nos stavio naocare sa +50 dioptrijom. Ajd njega nateraj da nacilja palac :)

Ok, ja potpuno podržavam....
Ali da se postavi obaveštenje iznad: "Ovo čudo je postavljeno zato što niste super-mega-giga nindže kao Che-Vu, i nikada nećete biti! Bua ha ha! N!"
Može? :)

Start/Control Panel/Mouse ... Pa podesite speed da valja :)
Mislim, cemu zurba?

ma, zurba je zurba, al desi se, pogresi covek :) Dobar je predlog, ozbiljno...

E a hoce li se neko setiti da od ovih hiljade i hiljade strana ubaci nesto gde mogu da ukucam neku stranu koja je u sredini a da ne idem jednu po jednu do iznemoglosti samo da bih stigao do starih definicija.Ima li to uopste?A oko ovih palcheve,kupite vece monitore ili naochare i ne pricajte gluposti :O)

Севасте, у адрес бару можеш само да измениш број стране и кликнеш ентер. Рецимо, ако имаш горе у адрес бару:

http://vukajlija.com/recnik/definicije?strana=3

овај на крају број 3 само замениш било којим бројем и тако директно идеш на ту страну коју си укуцао.

Mnogo mi se svidja ovaj forum. Ljudi dodju, iznesu probleme i zamerke na sajt, a onda dodje moderator, i prostim i razumljivim jezikom im objasni da su glupi, nepismeni i nekultivisani, te da su njihovi predlozi apsurdni. A da je pre njih bilo jos budala koji su predlagali iste te stvari, te cak nije ni originalno glup.
Konkretno, potpuno podrzavam razdvajanje thumbsup i thumbsdown. Par puta se i meni desilo...

jericho ti si se vidim brzo uklopio u jednu podvrstu na vukajliji

sad sam bas hteo da otvorim ovakvu temu
upravo sam dao minuse na makar 15 definicija zbog ovoga
bar cm razmaka

Ala je razmaknuto... :)

EDIT: I upravo sam provalio da je razmaknuto sa opravdanjem xD

Sada mi izgleda malko čudno... :)
Ajd' prilagodiću se.

E sad previse razmaknuto...a ispasce da zakeram, bolje da ostane i ovako.

ja jednostavno ne mogu da galsam u ovakvim uslovima! treba da jurim palčeve po monitoru...baš me briga, onako kad sam mogao elpo normalno to da radim, radio sam :))

šalim se, ako sam u manjini neću baš ćutati, ali ću prihvatiti situaciju takvu kakva je...

NE SVIĐA MI SE :D:D:D

...a možda je bolje da se stave nožni palci, umesto ovih "ručnih"? ;-)

Sto se tice palceva, niste trebali izmedju staviti skor belom bojom, vidi se kad se selektuje, moze neko u inat da lupi minus, ne kazem da toga nema i ovako ali razmislite o onome x:x sto je celt predlozio.