Prijava

Koja igra vam je omiljena iz cuvenog GTA serijala, i na kojoj platformi igrate?

Takodje tema za easter eggs i achievements za sve GTA igre.
Mogu i druge sandbox igre da prodju, kao npr. Saints Row.

Moja omiljena je GTA IV, igram na xBox 360. :)

Edi spamuješ kao ja u najgorim danima!

Šta biste jeli za ručak, kako zasto, da li je rez 1280 ili 1920 da li pri tome vidimo sveki detalj ili se onaj metak nije toliko video.

gta je kretenska igra! LOL

TROLOLOLO

A dosadno mi. :P
GTA je superkul za ubijanje vremena.

(istina je da sam hteo da moja tema bude prva na ovom podforumu xD)

Nemoj se iznenaditi ako dobiješ koji dan banane :)

Za NAUK! lolololo

COD ftw! Samo što više gledaju na grafiku,nego na radnju u igrici.I tako pređeš za 3 4 dana. Šteta

Nemoj se iznenaditi ako dobiješ koji dan banane :)

O_O Necu valjda. Samo sam 2 teme otvorio, i nisu tol'ko lose. x]

COD ftw! Samo što više gledaju na grafiku,nego na radnju u igrici.I tako pređeš za 3 4 dana. Šteta

Word.

Mogu i druge sandbox igre da prodju, kao npr. Saints Row.

Па да преименујемо тему у сендбокс игре?

Ja sam pet godina igrao Gta San Andreas samo radi zajebancije (nabacim sve moguće šifre pa koljem narod), tek sam je ove godine prešao. Onda sam instalirao GTA IV, smorio me posle pola sata i izbrisao sam ga...

wojtek,jel može da se otvori tema u podforumu ovom novom ''Kutak za nolajfere 2''
Mislim da je prvi nepravedno lockovan.

Па да преименујемо тему у сендбокс игре?

Hajd'. :)

Ja sam pet godina igrao Gta San Andreas samo radi zajebancije (nabacim sve moguće šifre pa koljem narod), tek sam je ove godine prešao. Onda sam instalirao GTA IV, smorio me posle pola sata i izbrisao sam ga...

To sam i ja radio.xD

A cetvorka ne smara. Samo predji prvih nekoliko misija i bice ti kul.
A naravno, tu su i sifre.x]

wojtek,jel može da se otvori tema u podforumu ovom novom ''Kutak za nolajfere 2''

Дај линк.

Zadnji GTA je zakon.
Svaki novi je bolji od prošlog. Posebno onaj dodatak novom, sa motoristima. Izuva.

Da, da. :)

wojtek, "Saints Row" nema apostrof. :P

I meni je GTA posle prvog, revolucionarnog dela, potpuno besmislena igrica. Svaku sam igrao, ali nijednu posle prve duze od sat-dva.

wojtek, "Saints Row" nema apostrof. :P

Види стварно. Извињавам се, био сам уверен да се тако пише. :)

Jel igro neko rainbow six,ili nešto rainbow?
Tom Clancy :)

Види стварно. Извињавам се, био сам уверен да се тако пише. :)

Pa na prvi pogled deluje malo nelogicno.

I meni je GTA posle prvog, revolucionarnog dela, potpuno besmislena igrica. Svaku sam igrao, ali nijednu posle prve duze od sat-dva.

Sto, brate?

wojtek,jel može da se otvori tema u podforumu ovom novom ''Kutak za nolajfere 2''

Ипак не. Претерасмо са првим именом, па смо вратили оригиналну идеју како не би било забуне.

Ok,hvala za trud. Ne mislim porodiljski. :)