Ат&Шјечиво

  1. Маре, ти ћеш нам бити мета за вежбу колко видим. Савет за нубару:
    Не користи стреле и самостреле и остала дометна срања у почетку. Ома на копље или мач или шјекиру.

  2. auh, ja sam isto nubara pa mi dobro ide sa tim sranjima, izgleda da kanteri cine svoje :D

  3. Ja $ekiru a vi strijele je li

  4. pa imas i stit u igri mare tako da se ne brini :P

  5. Mogu li kako bombu ja da nabavim ili AK :D

  6. Мож калаш за 2100$. Штета што нема долара у том добу...
    Него, ја стријелама плодим у кампањи, а у мултију ми некако више лежи копље. Мада могу све сем рецимо оних срања што се бацају, као нпр. шјекире или копља... То нумем па да липшем. Мада кад играмо опсаду против ботева стријељам док дуле и шокер плоде осталим оруђима за масакар.

  7. Пази отпадника... Па метак у ЦС-у путује брзином процесорског такта... А вамо пројектили летају некако спорије од тога и имају трајеторију косог хитца...

  8. Imam osjećaj da ćete da se ukakite u mene kad počnemo

  9. Ма ти си бре готов! Колац ти је спремљен.

  10. Е сад је тема добила право име!
    Благодарим!

  11. Kakav sam ja nub... O jadu zabavih dušana

  12. Posta sam nubara za instalacije igrica....

  13. ЛОЛО! Мислим да на прву страну имаш упуства. Несам сигуран.

  14. Počeo je eksplorer da mi puca kad stisnem desni klik na neki fajl ili ikonu... Slomiću kompjuter cijeli, reinstalira sam ga prije dva dana

  15. Ko je promeni naziv teme? NIsam je prepozanao lolo

  16. @En_Dotter

    a bre meni je vise pomogao stit nego bezanje od njih, ebao te cs i ugao hica kad te pogode 2 ja uvek dumrem zato stit bulju spasava, inace jednom sam hedsotovao sa samostrelom :P

  17. inace jednom sam hedsotovao sa samostrelom :P

    Moj novi idol :D

  18. Da vidis tek kad ja headshotujem troving eksom :D

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.