Prijava

Bebo em imam 60 odabranih em gluplje nemeže od tvoje teorije

Ништа је то Бохоре кад узмеш у обзир да си написао преко 700

Ja ne znam kad je ovde sve tako postalo ozbiljno. Razmrdajte malo forum, dopustite drugima da se nasmeju, iznerviraju, razvijajte maštu. Svaka budala ima na yutubu ima svoj kanal sa 300 teorija, a vi svi zajedno ne možete smisliti jednu, koja ne mora ni pametna da bude. Plačem. Tuyna sam.

Forum se u 2019 godini može razmrdati iznošenjem prljavog veša ili golim slikama, ništa teorije

Partizanko, tvoja jeste bila glupa ali ne bas originalna.
a i nije bas lako smisliti originalnu teoriju za GOT, jer ih ima toliko jebeno mnogo.

jutros sam na primer procitao kako neki lik misli da su djeca sume glavni neprijatelj, i da su onaj fles stvaranja nocnog kralja namjerno pokazali brenu kao zamku, da ga namame da kada ne bude imao izlaza, da se vrati u taj trenutak i pokusa da ga sprijeci, a oni da ga sacekaju i od njega stvore NK i tako nastave neraskidivi krug.

opet u sustini ispricana teorija da je bren=nk, ali na malo drugaciji nacin, ili barem ja nisam do sad citao nesto tako.

cekamo sezonu 8 partizanka imace gluplju pricu od tvoje verovatno

hahaha ne vjerujem.
bice bas onako bez talasanja.
roknuce NK na pocetku, dvoje targarjena ce da se jebu i vladaju, sersi ce da rokne dzejmi i eto.
2 velike bitke za masu, borba dva zmaja, borba dva Kligejna, mozda neki mini tvist tipa Tirion izdaja kao sto se prica i kraj.

Gde je treći zmaj? istripovao sam se sada

zašto nisi na sedplastu?

Pa treceg ce kontam da roknu onim skorpionom.
mozda i sersi da svoj doprinos pa skorpionom roknu ledenog, ko zna.

na sedplasu ne zelim da pisem vise, a Keni voli da sere, tako da eto.

Plava kurva ima 2 za sada živa i ledeni peder ima jednog nemoj to šta bi bilo kad bi bilo

lolo ocigledno da ce Drogon da se bori sa ledenim.
Onaj treci je ko Nenovak, nebitan skroz

I ne zna se je l mu je sin ili brat
Je l postoji Lenjivac još i je l sam admin na njemu haha

ne brate, ubio ga cukojeb kad sam okacio neku muslimanku sa hidzabom i kurcom u ustima :(
mrzilo me da pravim opet

A jebo me ker kada ne citam naslov teme.

Mislim da će Sersei na kraju biti kraljica.

Svaka budala ima na yutubu ima svoj kanal sa 300 teorija, a vi svi zajedno ne možete smisliti jednu, koja ne mora ni pametna da bude. Plačem. Tuyna sam.

Ja sam baš zato i prestao da idem na Westeros.org jbt postalo takmičenje u smišljanju što glupljih teorija.

Meni je najdraža teorija da je Bronn Rejn i da čeka da se osveti Lanisterima. Ali Bronn je u knjigama minoran lik, tako da ništa... a bio bi baš dobar twist

U sledećoj sezoni Podrik priča šta je radio onim kurvama i svi će da kažu wow

Možda Podrik pređe u islam i oženi Sersi, Misandei, Sansu i Brijenu.