Prijava

ma sta god razglabamo ovdje, niko nece biti sretan kako ce se zavrsiti.
mene brine sto nema zenki zmajeva, izumrijese svi zmajevi.

Džon Snežni će da napravi ovoj Zmajeve svakako je rodila dijete sa krljuštima znači može

nisu ovo jedina zmajeva jaja koliko mi se cini moguce da u ashaiju ima ih jos

Не рађа више Дино док не изађе сунце на западу. Ерго, Мартели ће да нападну ланистере војском и похарају све од Ливачке стене до Краљеве луке. Симбол мартела је сунце.

When the sun rises in the west, sets in the east. When the seas go dry. When the mountains blow in the wind like leaves.

То је клетва за мајку диносаура из прве сезоне. Друга два аспекта клетве:

Када се осуше мора. Море ће се заледити због туђина. Суви лед је једињење на температури од -80 степени (прогуглано), што су временски услови које туђини без икакве сумње могу да рекреирају.

Када се планине распршу у ветар. Прилично је јасно ово, Клегејн млађи ће да запали старијег = планину, и остаће само пепео и прах.

Дакле врло брзо ће се поклопити да Денерис може да роди. :)))))

jedva ce cekati kurvica napunili su je spermom svi na koje je oko bacila

planine na vjetru moz da bude i zid koji su ovi vec rasturili

Ne znam za vas al meni nekako dokurcio ovaj GoT i jedva cekam da zavrsi da konacno svi znamo kraj i da se goni u kurac ova rulja pretpostavljacka

Al vec vidim kroz koju godinu nastavak ali to nije sve

Pliduuu
Ne znam za vas al meni nekako dokurcio ovaj GoT i jedva cekam da zavrsi da konacno svi znamo kraj i da se goni u kurac ova rulja pretpostavljacka

+1

Ovo što jebač piše je baš dobro, pročitala sam koleginici, ona je oduševljena.

Ko je ostao živ od Martela? One tri sestre su sve ubijene beše?

Врло радо одушевљавам.

Остале су три глупаче у серији, да, што се тиче те породице. Убиле су престолонаследника тако да технички мартел прави више не постоји колико ја знам, оне су изроди не могу да наследе дорну.

Једино ако их фазон дени не легитимише као што ће са пола копилади у серији и да уради укључујући и Арјиног пастува Џендрија

Ma one su mrtve u seriji, sve tri ubio ih Grejdžoj. Ali u knjizi ima ćerka od Dorana Martela, Arijana ili nešto tako.

Nisam nahajpovan uopste. Zasto? Zato sto ce biti sigurno 10-ak nezavrsenih prica koje ce hteti da materijalizuju u beskrajne spin-offove. Jer su pare na prvom mestu.

spin off-ova ce biti pun kurac. ne znam koliko pratite, ali vec su najavili neku seriju sa tematikom lotr-a. i to zele upropastiti.

Lotr je već govno nema šta da se upropasti

Ma one su mrtve u seriji, sve tri ubio ih Grejdžoj. Ali u knjizi ima ćerka od Dorana Martela, Arijana ili nešto tako.

Јао да, греота. Па ништа онда што се серије тиче и Мартела, једино ако је оберин обрнуо неку са стране приликом посете престоници

lotr je vec odavno postao klasik

Кретенски су елиминисали Дорну у серији, капирам да ће у последњим књигама имати до јаја јаку улогу.

najjaci mi onaj crnac kao cuvar princa Dorana koji u knjigama ima svoj POV jebeni a u seriji se pojavio 1 i po put prije nego ga ubise kuje....