Prijava

Milos88
Космајац
Радјард Куплунг
hvala

MILOŠ88 BRATINA XAXAXAXAXA

hahah zamišljam brata miloša-88 kako svaki dan u 09:30 izlazi iz kuće, upada u dvorište osnovne škole na veliki odmor, prilazi klinkama i ponavlja šta govore

AAXAXAXA VELIKI ODMOR TAD JE

Ispade Dzon Snezni da je Targarjen? :D

Pa tako kad napišeš, ispade da jeste. :-)

Bolje sto je ispao targerijen nego da ispadne iz aviona npr. :D

Hm! Vidim da ce Dzon u utorak kod maticara, da mu Snezni promeni u Targarijen, i nacionalnost sa Prvo Ljucko na Valririjsko.
Nisi Targarijan dok svi ne kazu da si Targarijan, odnosno dok ne postane opasno tvrditi da nisi Targerijan, kopile prokleto.
Remzi je pomislio da mu jedan papir iz Kraljeve luke skida sneg sa licne karte, ali je on i dalje za sve ljude bio sinjor bastardo. Ne vidim da bi tutumraci Severa mogli da progutaju da Snega proglase Starkom pa da ga proglase Targerijanom. Mislim da mu se sadasnja kruna stoji zato sto severnjaci misle da je sin zajebanog Neda Starka.

Jeste li spremni?
Neki lik na redditu tvrdi da je odgledao prve dvije epizode i opisao ih je. E sad, koliko je tačno..

ne razumem ovo jer nisam gledao luk skajvolkera....sta jel kao prekopiran dzejmi od njega?

Isto ja htedoh da pitam za Džejmija Lanistera budući da sam što se GOTa tiče odgledao pola prve epizode, mada ne bih rekao da iko ikog kopira, samo da ima eto tako par zanimljivih sličnosti

Odlična uvodna scena

ona mala sa medvedjih ostrva je transfer blama preveliki